Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha beadok egy feljelentést...

Ha beadok egy feljelentést (rendőrségre, postai úton), akkor mennyi idő múlva kell dönteniük a nyomozás elrendeléséről?

Figyelt kérdés
Ill. pontosítva az is lenne a kérdésem, hogy ha kis félreértés miatt én beadtam már két héttel korábban, mint ahogy az ügyvédem is beadja, ugyan arra az ügyre (csak nyaralni volt és ezért csúszott), akkor ha netán az enyémet elutasítják, az azt is jelenti egyben, hogy egy ugyan azon ügyben kétszer nem lehet feljelentést tenni, így aztán az ügyvédét már automatikusan visszadobják ?
2010. aug. 29. 04:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Magyarország a feljelentők országa. Ki fogják vizsgálni,ne félj!
2010. aug. 29. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

figyelj, mielőtt ilyet mondasz, hozzáteszem, hogy nagyon durván, nagyon aljasul megkárosítottak, és én magam is ellene vagyok a feljelentősdinek, és gerinctelen, mocskos húzásnak tartom, csak tudod másképpen az esetemben esélyem nincs a visszaszerzésre, ez itt a gond. még így is kétséges, mert egy rendkívül nagy gazemberrel állok szemben.


az pedig "mellékes", hogy emiatt az egész életem is ketté tört, meg az egészségem is kezd rámenni, elég keményen. remélem így már nem hiszed, hogy "a feljelentők országa" táborába tartoznék ...


DE !!!!


A Büntetőeljárási tv. tuti h ad valamilyen határidőt a nyomozás elrendelésére, és erre lennék kíváncsi, mert egy feljelentést láttam már, és ott azt hiszem 4-5 napon belül el is rendelték, és pont ettől tartok, hogy ha ilyen gyorsak véletlenül most is, akkor nehogy elutasításra kerüljön maga az ügy, aztán az ügyvéd által írt feljelentés pedig akkor ennek értelmében már nem lesz érvényes


hát ennyi lenne

2010. aug. 29. 06:35
 3/5 anonim ***** válasza:
3 nap
2010. aug. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi
2010. aug. 31. 20:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Az függ attól, mikor ér vele oda a postás XD
2010. szept. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!