Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A börtönben lehet kérni vega...

A börtönben lehet kérni vega kaját? És az allergénekre is odafigyelnek?

Figyelt kérdés

2021. júl. 6. 19:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
71%
Akkor te vagy nagyon szerencses voltal azzal a korhazzal vagy pedig nagyon szar kajat kapsz otthon.
2021. júl. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
21%

Egyaltalan nem kapok szar kajat otthon. Nyilvan ha nem szereted a kelkaposzta fozeleket ugy en bloc, akkor ha olyat kapnal mashol akkor azt mondanad hogy szarul foznek. Pedig a menzakajakhoz kepest izletes volt minden. Meg a só sem hianyzott. Nyilvan nem egy Michelin csillagos étterem szont, de nagyon nem is az a szar amit a filmekben mutatnak vagy ti elkepzeltek. A hús az remdes hús nem mocsing, legyen az akar csirke, akar diszno. A fozelekek tészták es rizsek is egy az egyben atlagos varosi kifozdes szinvonalu.


Nem is ertem hogyan gondolhatod hogy szar a kaja egy korhazban vagy bortonben. Gondolom neked egyik helyrol sincs szemelyes tapasztalatod. Nekem viszont van a korhazbol.



Egyebkent meg az etkeztetes sok helyen ugy mukodik hogy külsős cegtol rendelik a kajat, tehat nem helyben fozik. Akar korhazakban akar iskolai menzakon.

2021. júl. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

"Nem is ertem hogyan gondolhatod hogy szar a kaja egy korhazban vagy bortonben. Gondolom neked egyik helyrol sincs szemelyes tapasztalatod. Nekem viszont van a korhazbol."


Sajnos van korhazi kajarol szemelyes tapasztalatom, es mindig inkabb megkerek egy rokont/ismerost hogy hozzon nekem valamit, mert minden jobb mint a korhazi kaja. Es valahogy minden csaladtagomtol es baratomtol ugyan ezt hallom, hogy ehetetlen a korhazi koszt. Gondolom egyszeruen mas szinvonalhoz vagyunk szokva, nincs ezzel baj. Ugyanugy ahogy lehet valaki azt mondja hogy a bortonben levo agy olyan kenyelmetlen hogy nem lehet aludni, mas pedig azt hogy nincs vele semmi baj, olyan mint otthon.

2021. júl. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2021. júl. 10. 16:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!