Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Fizettünk 130 ezret a semmiért...

Fizettünk 130 ezret a semmiért, nem akarják visszafizetni. Bővebben lent?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő. Adott egy kocsi, elvittük szerelőhöz kellet bele venni új alkatrészeket stb, ez került 130 ezerbe de mint utólag kiderült semmi köze nem volt a hibához azoknak amit "javítottak" 130 ezerért.

Ezért újra vissza kellet vinni és újabb 170 ezret rákölteni, viszont az előbbi 130-at nem igazán akarják visszafizetni.

Én 17 éves vagyok csak, nem sokat konyítók a jogokhoz, de mi a teendő ilyen esetben?


2010. aug. 25. 12:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Én aki csak gazdasági jogot tanult azt mondanám, hogy ez a fogyasztó megtévesztése, ami büntetendő. De nem biztos.
2010. aug. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Először amikor vittük és meg kellet venni hozzá az alkatrészeket akkor azokkal az alkatrészekkel semmilyen gond nem volt mint utólag kiderült ugye, hanem csak egyszerűen benézték a szerelők. Most másodjára már új motort kellet venni, az került 170 ezerbe.Kicsit pontosítva.

Csak hát most miért szopjunk mi 130 ezerrel amikor a szerelők rontották el?

Tulajdonképpen az érdekelne hogyan lehetne fizetésre bírni őket

2010. aug. 25. 13:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!