Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit lehet tenni, ha egy...

Mit lehet tenni, ha egy halálos balesetnél nem értünk egyet az igazságügyi szakértő véleményével?

Figyelt kérdés
2010. aug. 22. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Gondolom ügyvéden keresztül jelezni kell, hogy milyen problémát találtok a szakértő véleményében és kérni kell másik,független szakértő véleményét.
2010. aug. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egy másik szakértőt kérni, de nekem nagyon rossz tapasztalataim vannak az ilyen "szakértőcskékkel".

Pont szakmám témájában rendeltek ki ellenem egy ilyen botcsinálta igazságügyi szakértőt. Az én 22 éves szakmai tapasztalatom fényévekkel előzte meg, olyan alapvető szakmai fogalmakat és fogásokat nem ismert, hogy az vérlázító.

A bíró (csak tiszta kisbetűvel) meg annak adott igazat, pedig laikus számára is érthető volt a felállás.

Persze a szakértőt nem büntetik, ha hülyeségeket mond, vagy ír le.

Katasztrófa, tisztelet a kivételeknek, én nagyon nem bízok meg bennük ezek után.

2010. aug. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Én is attól félek, hogy a hasra ütött mérések és számolások alapján dönt a rendőrség, ill. a bíróság, nem a pontos tények alapján, csakhogy mielőbb le legyen zárva az ügy. Nem az igazság számít.

2010. aug. 24. 14:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!