Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Igazságügyi orvosszakértőhöz...

Igazságügyi orvosszakértőhöz kellett e már menni valakinek?

Figyelt kérdés

Ha igen, akkor hogyan viselkedett veled?

Mennyi ideig tartott a vizsgálat?

Ezek, és ehhez hasonló dolgok érdekelnélnek.


2010. nov. 2. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Évekkel ezelőtt a rokkant nyugdíjazásom miatt voltam igazságügyi orvosszakértőnél. Nem tudom, te mi célból mész, csak a saját nézőpontomból tudok válaszolni.

Velem nagyon rendesek voltak. Tetőtől talpig kivizsgáltak, és mindenféle műszer nélkül megállapították a betegségemet. 3 orvos vizsgált, különböző szakorvosok lehettek, mert mindhárom mást és mást nézett meg rajtam. Elég sokáig tartott, orvosonként úgy 1/2-3/4 óra. De az alapos volt. A véleményük meg a nyugdíjazásomhoz számomra pozitív, a nyugdíjintézetnek nem annyira.

Ami még lényeges: a vizsgálattal nem okoztak fájdalmat, kíméletes volt mindhárom orvos.

2010. nov. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Én ma voltam anyummal.15 percig volt benn az orvosnál, úgy kiabált vele, hogy kihallatszott a váróba.

Feljelentést tett még a tavasszal,(mármint anyum) mert egy vadállat kicsavarta a kezét, elesett, és eltörött a lapockája.Nem régen volt szembesítés a rendőrségen, de ugye letagadta, ezért rendelte el a rendőrség.

Azt mondta anyunak (kihallatszott)hogyha nem működik vele együtt, rendőrt hív...nem is értem...

Szegény semmi olyat nem mondott tett.73 éves, azért egy kis tiszteletet érdemelt volna nem?

Többen voltak a váróban, mindenki le volt döbbenve.

2010. nov. 2. 16:44
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát, ez felháborító! Feltételezem, hogy a feljelentéshez volt orvosi látleletet. Az, hogy a másik tagad, miért indokol egy igazságügyi szakértői vizsgálatot? Nyilván letagadja, hülye lenne beismerni. Ha van/lenne tanútok a látlelet mellé, szerintem tiszta ügy volna.

Mit tudott 15 perc alatt megnézni? Az elmegy az adatok És egy dokinak sincs joga ordítani a pácienssel. Az én anyukám 80 éves, de ha vele valaki megpróbálna durván beszélni, hát valószínű nem állnék jót magamért. Legfeljebb engem is feljelentenek testi sértésért.

2010. nov. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Van rtg felvétel, meg se nézte, pedig most kellett elmennem érte, hogy meglegyen..

Van tanu, azt már beidézték, ő elmondta amit tud, látott.

A 15 perc arra volt elég, hogy semmire....

Mindenfélét kérdezett tőle, ami pl 30 éves korában volt.

Nem túl jó már a memóriája, meg ideges is volt.

Annyi volt a vizsgálat, hogy megnézte a kezét.Ennyi.

Vetkőzzönn le, d emég a harisnyát is levetette vele.

Ha nem ülök ott, és hallom mindezt, komolyan el sem hiszem!

Vonatozott 2 óra hosszát, a tukajdonképp(szerintem) semmiért.

2010. nov. 2. 17:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!