Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha az utcán megtámadnak és...

Ha az utcán megtámadnak és védekezésből megkéselem a támadót azért megbüntetnek?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 2. 21:50
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
73%
miért van nálad kés ? ha megkéseled a támadót és ő meghal akkor ebből seggbekuki lesz a sitten
2021. ápr. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
81%

Így van.

Ha meg nincs nála, akkor a temetőbe kerülhet.

2021. ápr. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
27%
Fenéket kerül a temetőbe. Sehol sincs jogos védelem ebben. Aki késsel mászkál bármekkora is az, az egy CSICSKA
2021. ápr. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
31%
Úgy értem a Megtámadott kerülhet a temetőbe, ha nincs mivel megvédenie magát és kénytelen olyan helyen közlekedni, ami veszélyes.
2021. ápr. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
0%
Nem fejtette ki a kérdező, hogy hogyan támadják meg az utcán, elképzelhető, hogy őrá is már egy késsel vagy egyéb eszközzel támadnak, mert már a környék is elhíresült az ilyen esetekről. Így aztán a környéken már mindenki felszerelkezve mer csak közlekedni.
2021. ápr. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
A támadást úgy értettem, ha valaki csak puszta kézzel, ököllel támad rám, de én késsel védekezem.
2021. ápr. 3. 01:01
 17/25 anonim ***** válasza:
69%
Nehéz kérdés tényleg, az ilyenek esetek miatt szoktak ártatlanok vagy áldozatok ülni a börtönben a valódi bűnözők helyett. Már csak azért is, mert egy bűnözőt fegyelmezni sokkal munkásabb és stresszesebb a börtönőröknek is, mint egy áldozatból kreált tettest fogva tartani.
2021. ápr. 3. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 Fsms ***** válasza:
71%
Nincs egységes bírói gyakorlat. Lehet igen, lehet nem. Kerüld el az ilyen helyzetet, akkor jársz jól.
2021. ápr. 3. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
69%
2021. ápr. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
76%

Teljesen megértem a 8-as kommentelőt. Én is hiányoltam a megtámadós kérdések tömkelegét. Remélem a következő kérdéstípusok is visszatérnek az oldalra, napi szintű rendszerességel ismét:


"Melyik a jobb önvédelemre? Boksz vagy ITF taekwondo?"

"Aikido hatékony utcára?"

"Érdemes elkezdenem 27 évesen kyokushin karatézni?"

"Kempo jó önvédelmi küzdősport? Tapasztalat?"

"Judo mellé jó a kung-fu?"


Egyébként az aktuális kérdésre a következő helyen olvasható a válasz:

[link]


Csak tudnám mi az értelme ezeknek a kérdéseknek? Miért élvezetes ötszázadik alkalommal is megnyitni ugyanazt a topikot. A provokációt értem, de azon kívül vajon mi. Ennyire magasfokú az unalom és az élettelenség?

2021. ápr. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!