Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogyan tudom megváltoztattatni...

Hogyan tudom megváltoztattatni a KRESZ-t? Mi a hivatalos útja? Népi kezdeményezés?

Figyelt kérdés
El szeretném érni, hogy több pontos is megváltoztassák/kiegészítség a KRESZ-t (minden helyzetben a vill.nak legyen elsőbbsége, a seb.-et jelentősen túllépő legyen minden esetben a hibás az elsőbbségi balesetekben, stb...). Ehhez milyen utat kell végigjárnom? Közlekedési miniszterhez kell fordulnom, vagy valamilyen aláírásgyűjtés kell hozzá? Nem gond ha hosszadalmas és bonyolult procedúra, de meg fogom próbálni. Minden segítséget köszönök.
2010. aug. 14. 10:24
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

A válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:21


Ezt igazából több okból csinálnám. Egyik hogy kiderüljön Mo valóban demokratikus diktatúra-e, vagy csak sima diktatúra, azaz kis ember elérhet-e olyan változást ami az igazi igazságot szolgálja.


Nagyon sok olyan nonszensz jogszabály van, ami sérti az igazságérzetem, ezek közül a legegyszerűbb ez a KRESZ-beli dolog. Ha ezt sikerülne végigverni, megpróbálnám a többit is (bárkivel bármit csinálhass aki a birtokodra lép, stb...) Persze kérdés hogy végig lehet-e vinni...


Azért szúrja éppen ez a passzus nagyon a szemem, mert félek hogy egyszer ilyen szituba fogok keveredni és ez bárkivel bármikor úgy is megtörténhet, hogy absz. vétlen vagy, és a végén mégis téged fognak megb*ni. Mo-n egyre több ember hajt irreálisan gyorsan (városban 70-80) vagyis egyre nagyobb a valószínűsége hogy bekövetkezik egy ilyen.

2010. aug. 14. 22:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!