Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hány nap kell a zaklatáshoz?

Hány nap kell a zaklatáshoz?

Figyelt kérdés

röviden: barátnőm szakitott velem telefonon,én irtam erre e-mileket,sms-t..nem reagált semmire,voltam feléjük párszor, de nem fenyegettem,nem irtam trágár dolgokat.

kiderült a szakitás után 2.napon már feljelentett,de ezt sem közölte velem.

mire számithatok?


2010. aug. 13. 22:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Egyértelműen a tudtodra adta, hogy ne írj neki, ne keresd? Mert ha nem, akkor ez szerintem semmi.

Ha tényleg ennyi, amennyit leírtál, akkor ez nem zaklatás. Ne írj neki többet, ne hívd, és nem lesz semmi gond.

2010. aug. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

arra h remélhetőleg jól körberöhögték :)


ha meg mégse, azt tudnod kell, h sajnos a magyar jog ilyen esetben mindig a nők / lányok oldalán áll a "csúnya" fiúkkal szemben, szóval addig zárd le ezt az ügyet és kerüld el messziről a csajt, amíg nem kattan teljesen be, és nem találja ki, hogy még nemi erőszak is történt, mert abból az életben nem mosod ki magad. nagyon durva, de így van ... gondolj bele, mégis hogyan bizonyítanád, hogy nem? és lehet, hogy aztán ők nem tudják rád bizonyítani, csak sajnos amikor ilyen esetekben elég a "sértett" tanúvallomása, akkor ahhoz pont tökéletes, hogy a vizsgálat idejére egy előzetes kinézzen neked, aztán azzal is ketté tört az életed, hiába hoznak ki utána ártatlanul esetleg.


Hallod, én azt tanácsolom, hogy az ilyen mentalitású kis qurvákat messziről kerüld !!!! de nagyon !!!


Alapjában nem zaklatás amit csináltál, szóval csak ezért tök hiába ment a rendőrségre, csak tudod, sosem lehet tudni, mégis mit talál még ki.


Nehogy írjál neki többet, és ne keresd! nem lehet tudni, ezt hogyan adta elő a rendőrségen ...

2010. aug. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Tugyjátok az a poén:,hogy most este találkoztunk egy diszkoban.

beszélgettünk,bemutatott a barátjainak,majd táncoltunk sokat ,majd reggel puszival váltunk el.

ez normális????

2010. aug. 14. 08:25
 4/8 anonim ***** válasza:

te nem vagy a normális

feljelent, aztán meg puszilgatod?

2010. aug. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A csaj meg tiszta hibbant. Persze, a barátai előtt nem akart égni, hogy elkezd hisztériázni, amikor láthatóan egy normális fickó vagy, ez a magánszám kizárólag neked szól.
2010. aug. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

figyelj ne puszizkodj vele, mondom h azonnal szakíts meg vele mindent, mert nagy bajba kerülsz, amiből aztán nem tudsz kikeveredni esetleg, még csak ne is köszönj neki!

főleg ha egy ilyen hibbant nőszemélyről van szó

2010. aug. 15. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

elég skizofrén a csaj,ez kiderült,kiváncsi voltam mit akar, akkor este felhivott a tánctérröl és énekelte a számot ami ment,egész héten nem hivott,bemutatott a barátainak...

ebböl szerintem ő jön ki rosszul,kiröhögik ha elmondom.

2010. aug. 15. 09:30
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is szerelmes vagyok egy skizofrén lányba. Egyébként én is skizofrén vagyok állítólag. Ő is feljelentett engem, de én még mindíg tudom Őt imádni, pedig már 25 éves, és gyereket fog szülni az aktuális fiújának, de én akkor is Szeretem, mert tudom, hogy ami köztünk volt, az számára is sokat jelentett. Önmagáért szeretem.
2010. szept. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!