Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Melyik törvény tiltja hogy a...

Melyik törvény tiltja hogy a NATO drót használatát a telkünkön?

Figyelt kérdés

Azt tudom hogy közterületre nem érhet ki, tehát ha kerítésre akarjuk akkor annak kell egy ilyen befelé lévő magasítás ha vékény, mondjuk nekem vastag tégla fal van mert 2 épület így lett összekötve, erre lehetne feltenni ha akarnék? (Nem lógna ki egy milimétert sem)


Olvastam itt egy kérdést ahol azt írták illegális, persze törvény megnevezése nélkül.


Az offolások előtt leírom hogy a kérdés csak elméleti, nincs szándékomban ilyet felhelyezni mivel nyugodt környéken élek, hülyének néznének a szomszédok :D Tehát légyszi ne legyen a válaszok 99%-a hogy "miért" meg "fölös" meg "hülye vagy" mert elméleti kérdés.


2020. aug. 21. 20:00
 1/6 A kérdező kommentje:

használatát -> használjunk

Autokorrekt bocsi.

2020. aug. 21. 20:01
 2/6 A kérdező kommentje:

[link]


Itt egy kép egy befelé lógó NATO drótról. Tehát ez legális vagy illegális?

2020. aug. 21. 20:05
 3/6 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem a saját telkeden azt tartasz, amit akarsz.
2020. aug. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Azt hiszem az is volt egy indok hogyha a betörő megsérül amikor meg akarja mászni a kerítést akkor mi vagyunk a felelősek, mert pl sötétben azt hitte hogy csak egy sima kerítés amit megmászva be tud jutni lopni, és ha nem lett volna drót nem sérült volna meg és tudott volna lopni.


Oké kicsit sarkítva de ha ez helytálló indok, akkor... xD

2020. aug. 21. 20:12
 5/6 anonim ***** válasza:
46%
Indulj ki a gazdából aki fagyállót tett a SAJÁT borába amit a kretén betörő megivott aztán meghalt.
2020. aug. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Azért az más, hisz ez látható, az nem. Sötétben is szerintem ha valaki nem látja akkor az illuminált vagy részeg, hisz van közvilágítás.


+ő is megúszta a végén, persze jól meghurcolták, de nem tudták elítélni.

2020. aug. 21. 20:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!