Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Jövőhéten 1 napos meglepi...

Jövőhéten 1 napos meglepi repülésre viszem a 2 gyerekemet. Mindkettőt nálam helyezte el a bíróság. Uniós országba mennénk. Kell-e szülői nyilatkozat az apától ez esetben?!

Figyelt kérdés

2020. jún. 23. 00:33
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

19!


Aztán miért nem?

2020. jún. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Melyik legitarsasag, hogy nem lehet lemondani? Ha egynapos utazás, akkor kizárt hogy valami etrengeto összeg legyen.
2020. jún. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:

61 ezer. És átfoglalast enged amiből 3500 Ft kedvezményt kapok. Most ugyan ez a jegy 150,000

Ugyan ezekkel a gyerekekkel jártam végig dolgozni a karantén alatt is. Akkor senki nem féltette őket érdekes. Mert mennem kellett.

Be is fejeztem itt a vitát.

2020. jún. 23. 09:26
 24/32 anonim ***** válasza:
Nem vitaztam veled, én voltam az egyetlen aki konkrét segítséget adott. A te gyerekeidet amúgy neked kell feltened, nem masnak. Ha valaki nem érti a "dolgozni kell,hogy legyen fizetés és legyen miből enni" és az elmegyünk egy napra repulovel 150 emberrel összezárva külföldre meglepibol" közötti különbséget, azzal amúgy se lenne értelme vitázni. A jegyed amúgy nyilván ki van fizetve, ergo konkrétan semmi pénzt nem veszítenél, csupán az utazást. Nem tudhatod mit hoz a holnap,siman lezárhatják az uticelotok országának határait. Plusz nem tudom hova utaztok, de pl itt ahol én élek, vendéglátó helyre előre kell foglalni, múzeum nincs nyitva, üzletekbe korlátozottan engednek be.....
2020. jún. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
54%
A vírus miatt mondhatta esetlegesen, mivel a repülőn ki tudja milyen fertőzött országból jövők utaznak éppen. Ne ugorj ki az ablakon, max a pinceablakon, mert tudod az ablakon kiugrásnál se tökmindegy hogy földszint vagy 5. em-i ablak, és még a végén ezt se fogod tudni megkülönböztetni.
2020. jún. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

"Ép eszű ember nem viszi fel a gyermekeit a repülőre - még járványmentes időkben sem."


Leginkább erre reagáltam :D Azt megértem, ha járvány idején nem utaztatja valaki a gyerekét ide-oda, de ez a komment azt sugallja, hogy a repülés az legalább olyan életveszélyes dolog, mint 200 km/h-val motorozni egy kanyargós hegyi úton.

2020. jún. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
mi az uticėl ahovå vonatal nem lehet olcsoban eljutni? és unios orszåg anglia nem az mår,vagy majdnem ki lėpett,
2020. jún. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Kell, igen. Az, hogy elkérik-e, vagy lebuksz-e nélküle, az más kérdés. De törvény szerint kell.
2020. jún. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

"Csak annyi, hogy ép eszű ember nem viszi fel a gyermekeit a repülőre."


Szerintem pont ne te papolj az épeszűségről. Egy értelmes mondatod sincsen, eszed még annyi sem, mint egy tyúknak, ellenben hangos és undorító vagy.

2020. jún. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim válasza:

Nálad helyezték el őket, nem kell az apa engedélye. Ha az ő ideje alatt vinné ő külföldre őket, akkor sem kéne a tiéd.


Viszont repülés mostanában... Légy óvatos.

2020. jún. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!