Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szerintetek mit tegyek?

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Unokahugom elköltözött a barátjához 5 millió forinttal! Fél év után most vissza jött hozzám egy öltözet ruhába! A fiú szüleivel nagy nehezen meg tudtam egyezni hogy adjak vissza a holmiait de csak fél zsák ruhát kapott! Tv, ágy, márkás ruha, cipő ijeneket nem amiről számla nincs de Facebook beszélgetésben meg van hogy unokahugomé de nem adják vissza! Válaszokat köszönöm
2020. máj. 27. 09:19
 1/4 Oaken Di válasza:
100%
Jelentsed fel őket eltulajdonításért! Ezt tudom ajánlani. Nem vicc csak segíteni próbálok.
2020. máj. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Voltam rendörsegen! Azt mondták ez nem rájuk tartozik hanem a bíróságra, (polgárper)
2020. máj. 27. 09:24
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Minél előbb írjon az unokahúgod listát arról amit a pénzből vettek és ügyvéddel küldessétek el hozzájuk, mint követelést, hogy adják vissza. határidővel, hogy meddig kell nekik odaadni vagy megengedniük, hogy ti elhozzátok.

Ha erre nem reagálnak, akkor lehet megint menni a rendőrségre és konkrétan feljelentést tenni, meg ahogy ott mondták, be kel őket perelni. Ilyenkor már nagy értékre történő lopás lenne, ha mondjuk céges dolgot nem adnának vissza. Nyilván ilyen együttélésnél ez nem ugyanaz a helyzet.

Mindenképpen ügyvéddel kell és hivatalosan küldeni a felszólítást, benne legyen hogy amennyiben határidőre nem adják vissza, akkor feljelentést tesztek a rendőrségen. Lehet hogy ez segít valamennyit.

Ha meg nem, akkor tényleg csak a pereskedés marad.

2020. máj. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2020. máj. 27. 10:32

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!