Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Annak lehet valami következmén...

Annak lehet valami következménye, ha egy Youtube videó feltöltése előtt rosszul jelölöm be a gyerekeknek szánt vagy nem szánt tartalmat?

Figyelt kérdés

Ha egy gyerekeknek készült videót úgy publikálok, hogy nem nekik készült, vagy ha egy nem gyerekeknek készültet gyerekeknek állítom be, mik a következmények? Ha a bot felismeri, akkor mi van? Kaphatok-e pénzbüntetést? A videót letiltják-e?

(Tudom, ez a COPPA törvény)



2020. máj. 13. 23:35
 1/3 Neurotech ***** válasza:
100%
Dehogyis, kapsz egy értesítést, hogy változtasd meg vagy megváltoztatja a moderátor, legrosszabb esetben le kell venned és feltenni helyesen.
2020. máj. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi. Volt arról szó, hogy ha rosszul jelölöd be, akkor pénzbüntetést is kaphatsz. De akkor nem. Van olyan videós, aki gyerekeknek csinál videókat, és azt is jelöli be, hogy nekik készült? Így sok bevételtől elesik, ha így csinálja. Mi értelme?
2020. máj. 19. 08:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Bocs hogy itt kérdezek, én privát videót szeretnék feltölteni, a gyerekem születése utáni 1 hét van rajta és azt írja ki, hogy nem helyénvaló tartalom miatt tiltja. Valószínűleg az a rész nem tetszik neki, hogy van benne egy "anya általi táplálás", bár nem sok látszik belőle és eszem ágában sincs nyilvánossá tenni. Vágjam ki belőle a jelenetet? Az a vicces, hogy 1 évvel ezelőtt fent volt már egyszer, csak helyes sorrend miatt levettem és újra feltettem a videókat.
máj. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!