Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mit tehetek ilyenkor?

Mit tehetek ilyenkor?

Figyelt kérdés

A sztori:

Előző hétvégén voltam fesztiválozni barátnőmmel. Semmi probléma nem történt, beszélgettünk, buliztunk, amit szokás csinálni a fiatalok körében. Olyan hajnal 2 óra felé egyik lány barátom palija odajött hozzám, amikor vártam barátnőmet a wcnél, és nem volt körülöttem senki, hogy ha még egyszer hozzászólok ahhoz a lányhoz, akkor idézem "átmegyek a fejeden, eltöröm a nyakadat", és ehhez hasonló fenyegető dolgokat mondott. Persze helyeseltem neki, mivel 1 fejjel magasabb, és nagyjából kétszer olyan széles.

Kérdésem az lenne, hogy ilyenkor ezt be lehet jelenteni rendőrségen, vagy valamilyen távoltartási végzést lehet kérni?

Nekem ehhez hasonló élményem még soha nem volt, ezért fogalmam sincs mi a teendő ilyenkor, előre is köszönöm a válaszokat!


2019. jún. 19. 01:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Emiatt felesleges, hiszen írod, hogy nem volt ott senki körülötted, hiszen ah feljelentést is teszel, 1-1, nem lehet mit csinálni. Ezekkel a senki nem látta esetekkel nem nagyon lehet mit csinálni :/

Esetleg hordj magaddal valami önvédelmi eszközt, amit kizárólag ha szükség van rá, használni tudsz mivel írod, hogy jóval nagyobb darab ürge volt.


Annyit kérdeznék, hogy nem volt korábban közted és az ő barátnője között valami olyan kontakt/affér/balhé, ami nem tetszhetett neki, amire esetleg vissza lehet vezetni?


Továbbá ittasak nem voltatok? Mert úgy bárki képes hamarabb agresszív lenni.

2019. jún. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!