Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Most komolyan megbüntethet 20...

Most komolyan megbüntethet 20 ezer ft-ra a rendőr ha bringával a gyalogos úton megyek, vagy csak túlzott?

Figyelt kérdés
2010. júl. 7. 19:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Az egész nem a rendőr és nem is a kerékpáros hibája. Azok az "okos" emberek, akik bent ülnek abba a b*szott nagy épületben Pesten a Duna mellett olyan hülyék, hogy még több b*szott autópályát építenek és nem kerékpárutakat. Ha van kerékpárút akkor én ott kerékpározok, de a sok bunkó gyalogos ott gyalogol a kerékpárúton és nekik áll feljebb ha szólok, hogy kerékpárút csókolom...


Am... a kérdésre válaszolva: Megbüntethet szemrebbenés nélkül, de ha meg nem a járdán mész elbasz az első autó... ismerősöm is így járt

2010. júl. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Megbüntethet, de az én ismerősömet is elütötte egy autó, azért, mert az úttesten bicózott. A szomszédunkba kb. fél éve "betörtek" (illetve a piás, drogos, erőszakos apuka szétverte a kerítést és el akarta vinni a másfél éves gyereket az anyjától és apósától). Amikor telefonáltak a rendőröknek (a legközelebbi főkapitányság 5 percre van), az autó csak 45 perccel az eset után jött ki, és akkor sem tettek semmit (még csak nem is járták körül a környéket, hátha még elkapják). Szóval ennyit arról, hogy ők a törvény őrei.
2010. júl. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
20.45-kor írt,annak mondom.Valóban a rendőr feladata betartatni a szabályokat.A feleségem lámpa nélkül ment biciklin,feljelentették,10.000 forintra megbüntették.Jogos.Csak az nem,hogy négyen nagy bátran körbeállták,és leordították a fejét.Négyen egy nőt.Mikor ellopták a szomszédom "szaros" bringáját,és ketten is láttuk az ablakból,három hónap múlva jöttek ki felvenni a jegyzőkönyvet.Szerinted mennyit nyomoztak utána a hős rendőrbácsik????És mennyire érdekelte őket az egész?? SEMMIT!
2010. júl. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

Sziasztok. Tapasztalatom szerint a rendőr a sz.rt is "ki bünteti" belőlünk, egyszerű "hátul kullogó szerencsétlenekből", ha épp nem kap Pi(n)át este.

Hiszen megteheti. Régen a suliban tornaórán a szendvicseivel fociztak, ma hatalma van és megmutatja. Mi a dolga?? Mutasson példát!! nem ide tartozik, de el sem hinnétek hány rendőrnek van 600-1000 köbös nagy motorja, jogsija meg csak "B" re. De kár is ragozni. 3 fiatal srác megállít, "Tachográf korongot is kérek." sötét volt, és mikor megszólal hogy ez rendben akkor szóltam neki hogy a hátoldalát nézte. Erre ő "de ide is van írva,...héj meg a hátoldalára is?? akkor ez hogy van??" Mindegy is bocsi a kitérőért. Sajnos van ilyen, meg olyan tapasztalatom is.

2010. júl. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Hát, hogy mennyi a büntetés felső határa, azt nem tudom, de engem nincs 1 hónapja hogy ezért büntettek meg 5000 Ft-ra. Nem volt bicikli út, az úttesten pedig nem mertem menni, mert útépítés miatt csak 1 sáv volt forgalomban és kamionok is járnak náha arra.
2010. júl. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Itt elég sokan "válaszoltak" már, de a kérdés nincs egyértelmű módon megválaszolva. Sztem annak kellene írni, aki tényleg tudja a jó választ, és nem annak aki maga is szabálytalankodik, vagy ezt a fórumot találta meg arra, hogy szidja a rendőröket. A választ én sem tudom , de nagyon érdekelne, mert a járdán biciklizők nekem már kárt is okotak, meg sérülést is. Jocó
2010. júl. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!