Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Most komolyan megbüntethet 20...

Most komolyan megbüntethet 20 ezer ft-ra a rendőr ha bringával a gyalogos úton megyek, vagy csak túlzott?

Figyelt kérdés
2010. júl. 7. 19:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Ajjaj,jó hogy szóltál...
2010. júl. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%
Meg, és ha ittasan kerékpározol akkor is.
2010. júl. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
8%
Engem nem büntettek meg.de utánam ordított az egyik agyilag nulla, hogy ,,leekkééénnee sszzzááániii,, Tök üres volt az utca. azért mentem úgy. de szerintem simán megbüntethet.
2010. júl. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
velem az volt, hogy bringával mentem a gyalogos úton, de úgy hogy nagyon kevés gyalogos ment épp arra és odafigyeltem rájuk, erre megállít egy rendőr, hogy ez gyalogos út és, hogy simán megbüntethet emiatt, de most az egyszer elnézi nekem...azért a 20 000FT-ot egy icipicit soknak tartom!:S
2010. júl. 7. 21:35
 5/16 anonim ***** válasza:
47%
Én úgy tudom,hogy max.10 km/h-val lehet a járdán menni.
2010. júl. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ja, vagy ha nem vagy tizenkét évesnél idősebb.
2010. júl. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
34%
20:45 Mit agyilag nullázol te barom?A rendőr dolga,hogy betartassa a szabályokat.Ennek ellenére ő elengedte a srácot mindössze figyelmeztetéssel.Jó fej volt.Csak a legtöbb tudatlan nyomorék - mint te - mindjárt elkezd köpködni,ha rendőrt lát.De ha ellopják a szaros bringádat akkor mindjárt rohansz a rendőrbácsikhoz,hogy szerezzék vissza,mert anyától kaptad szülinapodra.
2010. júl. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
sztem megbüntethet...:S
2010. júl. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Már bocs,de eddig nem láttam normális rendőrt. Akiket ismerek,azok mind a legjobban drogozó,legbalhésabb kölykökből lettek. Mindegyik azt hiszi mert egyenruhában van akkor ő az isten.Verik a mellüket,miegymás. Közben ezeket az embereket szívatják mint pl. a kedves kérdezőt.

És ahol kellene tevékenykedniük ott meg nincsenek. Toj.nak a nagyobb balhéktól. félnek a romáktól. Írtó nagy bűn az ha valaki bringázik gyalogos úton....

Am egyszer sem voltam rendőrségen mert eltűntek a dolgaim.Vigyázok rájuk.mert nem tolták a seg..gem alá, hanem kemény munkával dolgoztam meg érte.

De vannak ismerőseim akiket le sem sza..rtak mikor bejelentettek valamit.

21/L

2010. júl. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
100%
Most járok kresszre és azt mondta az oktató, hogy járdán 10 km/h sebességgel LEHET kerékpározni, ha az úttest nem alkalmas a biciklizésre, illetve a 12 évnél fiatalabb gyerekeknek. Gondolom nem mondott hülyeséget.
2010. júl. 12. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!