Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Iskolai verekedés miatt bajba...

Iskolai verekedés miatt bajba kerülhetek?

Figyelt kérdés
Keménykedett egy gyerek mondtam álljon ki. Ha esetleg megsérül miattam milyen következményei lehetnek?
2019. máj. 13. 21:03
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja, egyébként megvan üzenetben ahogy megfenyegetett, hogy majd jönnek többen és mindenki szájbabsz. Ha esetleg ő sérül meg ez kimenthet engem hogy ő fenyegetőzött én tulajdonképpen nem akarom szrrá verni csak megvédeni magam.
2019. máj. 13. 21:05
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szólj a szüleidnek, tanároddal. Igen neked is komoly bajod lehet de a szüleidnek is ha kiskorú vagy.
2019. máj. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Sajnos a szüleimmel nem találkozok holnapig. A tanárokhoz semmilyen problémával nem tudok fordulni, mert rossz tanuló vagyok és a komoly gondjaimmal sem hajlandóak foglalkozni:(
2019. máj. 13. 21:21
 4/13 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Az, hogy ő szájal, te meg lecsapod, nem önvédelem.
2019. máj. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha verekszel és sérülést okozol vele akkor bajba is kerülsz miatta. Ha nem önvédelemből verekszel, akkor annak vállalnod kell a következményét, hiszen volt időd átgondolni és te döntöttél a verekedés mellett. Márpedig ha ma keménykedett veled valaki és holnap verekszetek, ráadásul úgy, hogy te hívtad ki, az semmiképpen nem fog önvédelemnek számítani.

Ha el akarod kerülni a bajt, akkor vagy ne verekedj vagy menjetek olyan klubba, ahol lehet hivatalosan is verekedni, pl. keressetek egy boksz edzést, hasonlót. Ott felügyelet alatt állhattok ki egymással.

Nem kell hagynod, hogy keménykedjenek veled, jó ha ezt a meccset lejátszátok. De figyelj arra, hogy ne lehessen bajod belőle. Még ha nem is lesz belőle sérülés de a másik szülei feljelentenek, akkor mit mondasz? Tényleg én mondtam hogy álljon ki velem, de akkor is ő a hibás, ő kezdte? Nem vagytok ovisok.

A verekedés helyett keressetek valami mást amiben össze tudjátok mérni az erőtöket úgy hogy nem válhatsz felelőssé ha megsérül, mert nem te okozod a sérülését. de ne legyen nagyobb butaság, mint a verekedés, mert ha toronymászásra hívod ki és lezuhan, akkor azért is téged vonnak felelősségre!

2019. máj. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? 14 alatt nem büntethető.
2019. máj. 14. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
16
2019. máj. 14. 07:18
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen nem tudod hogy büntethető e hogy valakit össze versz?
2019. máj. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Tudom hogy az dehát annyi ilyen iskolai verekedés van, nem tudtam hogy ilyenből szokott-e gáz lenni
2019. máj. 14. 15:30
 10/13 anonim ***** válasza:
90%
Ennyi idősen seprűnyéllel vertem szét egy szarcsimbókot, reszelővel akart leszúrni, nem lett belőle rendőrségi ügy.
2019. máj. 15. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!