Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért nem nagyon figyeli a...

Miért nem nagyon figyeli a rendőrség a közúti szabálytalanságokat?

Figyelt kérdés

Csak ki kellene nézni egy viszonylag forgalmasabb helyen egy kereszteződést, és ha ott ülne egész nap egy rendőr és figyelné, ki teszi ki az irányjelzést, ki nem, hatalmas összegeket lehetne büntetésként begyűjteni. Eszméletlen gyakoriak városon belül a mindenféle szabálytalanságok. Ha ezeket jobban figyelnék és büntetnének érte, kevesebben szabálytalankodnának, ami eleve áldás lenne ezeken az istenverte utakon, nem mellesleg bevételük is hatalmas lehetne belőle.

Az, hogy néha kiülnek ide-oda traffipaxozni, az semmi.


Vagy, ha ennyire tök mindegy, ki mikor indexel, ki milyen szabályokat tart be, miket nem, minek vannak szabályok?


2019. ápr. 29. 21:52
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Troll kérdés? Ahol én lakom folyton itt állnak a sarkon, engem még biciklivel is sikerült megbüntetniük :D
2019. ápr. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem troll kérdés. Én viszonylag nagyobb városban élek, és amikor közlekedem, mindig látok szabálytalanságokat. Sokkal többet el lehetne csípni, ha erre több energiát fordítanának, úgy gondolom.
2019. ápr. 29. 21:57
 3/9 anonim ***** válasza:
9%

Szerintem meg így is túl sokat foglalkoznak vele, én jobban örülnék ha az élet és vagyon elleni, valamint a súlyosabb gazdasági bűncselekményekbe fektetnének ennyi energiát.

És igen, a közúti közlekedés igencsak túlszabályozott. Én a szabályokat igazítanám az élethez és nem az életet az életszerűtlen szabályokhoz.

2019. ápr. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
46%
Mert kevés a rendör, mert a politikusok sz-rnak rá, mert lusta tohonya banda, mert .......
2019. ápr. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az a kedvencem, amikor megállnak a főút közepén a városban, kiteszik a vészjelzőt és megkérdezik a járdán állótól hogy jó felé mennek e. True story, pont ma láttam.
2019. ápr. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
Az a helyzet, a rendőri munka rengeteg papírmunkácal jár! Ha valakit kiküldenek a "műszakja" végéig és netán utána fontos programja van, esze ágában sincs, utána még órákat bentmaradni, hogy ledolumentáljon sok-sok intézkedést! Mert le kell!
2019. ápr. 30. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ne legyünk már ennyire amatőrök. menjünk vissza azokba az időkbe, amikor a szomszéd is besúgó volt. mennyivel egyszerűbb lenne, és még olcsóbb is, ha önkéntes alapon mindenki jelentené a szabálytalankodókat...milyen szép is lenne...mondjuk lehet téged is megbüntetnének minden kis szarért, kedves kérdező...
2019. ápr. 30. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Azt látnád nyugat európában hogy közlekednek a parasztok, besírnál.
2019. ápr. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

A szabály szabály, be kell tartani. Biztos vannak ésszerűtlen szabályok is, de ha az ésszerűeket sem képesek betartani (pl. ki se teszik az irányjelzőt, járdára parkolnak), akkor mit várjunk? Igenis jobban kéne figyelni ezekre, mert akár életek múlhatnak rajta.


Engem nem büntetnének meg, mert nincs miért. Csak azt várom el másoktól, amit magamtól is.


Sok választ lepontoztak, én nem pontoztam le senkit, örülök a válaszoknak.

2019. máj. 1. 13:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!