Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha egyszer öngyilkossági...

Ha egyszer öngyilkossági kísérletem volt, felejtsem el a rendőri pályát?

Figyelt kérdés

Úgy tudom, hogy bármelyik rendőri szervnél kizáró ok, ha valaki öngyilkossági kísérletet követett el az élete során.


25/f



2019. jan. 21. 00:36
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Mármint, letagadni nem sikerülne, vagy átmenni a pszichológián ? Szerintem Te az elsőre gondolsz. Legalábbis remélem... Mivel ismerni egyáltalán nem ismersz így szakvéleményt nem tudsz mondani. De ha igen, adok egy pacsit :D
2019. jan. 21. 01:32
 12/29 anonim ***** válasza:
78%

kizáró ok


a kérdés megtudják-e...


érdekességképp elmondom hogy pont a miskolci rendőrszakközépbe jártam mikor a lőkiképő tanárunk úgy döntött elege van az egészből és golyót repített a fejébe

2019. jan. 21. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

3. vagyok.


Vágom, hogy ott van, látszik. Nem is azt mondtam, hogy tagadd le, hanem azt, hogy próbáld kozmetikázni a dolgot. Pl. ha megkérdezik "Miért?", akkor ne azt mondjad, hogy jajj nem akartam élni, utálok mindent, mindenkit, hanem valami olyasmit, hogy nehéz szakasza volt az életednek, ráadásul fiatal voltál. Szóval nem is azt mondom, hogy hazudj, hanem próbáld kihozni a maxot a helyzetből. És lehet, hogy nem vesznek fel, de legalább próbáld meg.


De ahhoz képest hogy rendőr akarsz lenni, eléggé fantáziátlan vagy.

2019. jan. 21. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Tuti biztos, hogy utána néznek... Az Isten mentse meg a magyar állampolgárokat, ha eddig nem így tettek a rendőrségnél mikor felvételizik valaki hozzájuk. Ezért is kérdem, kizáró ok-e, vagy el lehet-e bagatellizálni valahogy kamaszkorra hivatkozva....vagy amint megtudják megmutatják merre van a kijárat...
2019. jan. 21. 01:43
 15/29 anonim ***** válasza:
Tagadni valószínűleg nem tudod. Én arra gondoltam, hogy szerintem is kizáró ok, ahogyan azt írtad a kérdésben. Ezért nem fog sikerülni.... De én megpróbálnám, ha ez lenne az álmom. Csak nyerhetsz. Vagy bizonyosságot vagy egy új célt...
2019. jan. 21. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Itt pl annyira nem tűnik kegyetlenül szigorúnak a 2 válasz amit adtak a kérdésre...
2019. jan. 21. 02:14
 17/29 anonim ***** válasza:
44%
Figyi.Én nem akartam öngyilkos lenni,csak a koffeintablettát akartam kipróbálni tizenévesen,azt mondta nekem vmi okos,hogy alkohollal bevéve tuti hatása lesz.Bort ittam rá,meg bevettem lassanként 10 szemet.Olyan 3 óra múlva elkezdtem rosszul lenni,vert a szívem mint az állat,mentő,pszichiátria.Na most megkérdezték ott,öngyilkos akartam-e lenni,mondtam dehogy,csak buta voltam,így nem csináltak gyomormosást,látták mennyire parán vagyok.Bent fogtak 3 napig,ilyennel nem is tudnak mit kezdeni,csak megvárják míg kiürül a szervezet.Ezt csak példának leírtam,hogy van ilyen is,azt semmi köze az öngyilkossághoz.
2019. jan. 21. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
2019. jan. 21. 02:23
 19/29 anonim ***** válasza:
Manapság már bárkit felvesznek, mert akkora hiány van, hogy csak a hülyék mennek el, szal :D
2019. jan. 21. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
85%

Pszichológián az is elbukik, akinek nem volt öngyilkossági kísérlete. Az csak alibi teszt, mire te elmész felvételizni már meg vannak kiket vesznek fel nagyjából, fizikain annyira nem tudnak rotálni, így a pszichológiai teszten találnak ki mindenféle hülyeséget.

Ismerősömet ugyanaz a felvételiztető először azért meszelte el pszichológiain, mert túl érett volt a korához képest a felfogása (igen, ezért, nem, nem vicc), utána meg azért nem engedte át, mert korához képest túl éretlen a felfogása. Mindezt úgy, hogy ugyanazokat a válaszokat adta.


Pszichológiain totál nem azt nézik akartál-e öngyilkos lenni, mennyire bírod a strapát, stb, hanem mennyire akarsz intézkedni egy-egy esetben. Azt látják, hogy motivált vagy, tényleg az igazságért akarnál harcolni (bármennyire filmesen hangzik ez), akkor te mehetsz szószerint milliószor is felvételizni, a pszichológain meg fognak buktatni, mert olyan rendőr nekik nem kell, aki nem csak traffipaxozni meg büntetéseket akar kiszórni az autósokra.

2019. jan. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!