Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Sokan miért akarnak lebeszélni...

Sokan miért akarnak lebeszélni a rendőri pályámról?

Figyelt kérdés
Jelenleg eüs vagyok,de már kicsiként is rendőr akartam lenni,egyszer megpróbáltam,de akkor hanyagságom miatt elcsesztem a fizikait.A haveromnak is mondom hogy legyünk rendőrök,akkor az jobban motiválna minket a keményebb gyurásra,és nekem se úszásba meg futtásba merülne ki a sport,de ha benne is van a haverom egy idő után elmegy a kedve,jön hogy minek legyünk rendőrök,nem jó az stb.Családom se éppen támogató.
2018. jan. 17. 20:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Vagy csöves csicska leszel a rendőrségen, vagy esély van rá, hogy dutyiban végzed. Persze nőknek még ott a 3. út is, a prostiság, hiszen bevett gyakorlat, hogy a szebb rendőrnők kapnak a felettesektől ajánlatokat a gyors előmenetel érdekében.


És az nem véletlen hogy nincsenek megbecsülve. Nagy részük bűnöző, és/vagy a kormány csicskája pénzbeszedésben, meg a konkurencia letörésében.

2018. jan. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
52%

Van egy haverom, készenlétis. Kivitték őket valami nagy balhéhoz.

Ketten megvertek 12 embert, mert rájuk támadtak. Most várja a tárgyalást. Ja és ugye itt katonai szabályok vannak 2x annyit kapsz.

2018. jan. 18. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Hallgass a családodra.Eüs-ként ugyanazt a pénzt megkapod ugyan abban az óraszámban és még talán nem is leszel közutálat tárgya.

De ha seriffesdit akarsz játszani xarér-húgyért,hát hajrá.

Ma már nincs preztízse ennek a dolognak.

2018. jan. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 SZücsöm ***** válasza:

Már a bkv-nál is sokkal (jó talán nem sokkal) jobb dolgod lenne a buszsofőr legalább a minimum nettó 200 ezret 100% hogy megkapja (túlóra nélkül) őrmesterként meg ha nem túlórázol (heti 48 óra min ) kb nettó 170 et fogsz kapni.


+ Majdnem minden visszafele fejlődik. Az eu miatt a munka körülmények kicsit javultak, már valamennyire ember számba van véve a rendőr,(pl a rezidencia védelem már közel sem akkora sz*pás mint felettem leírták) de ha juttatásokról van szó már nem olyan rózsás a helyzet. Ezek az 5% os fizetés emelések is csak azokat érinti akik tényleg a tápláléklánc legalján állnak- közbe meg ruhapénz helyett kap az ember szolgálati esőkabátot több mint 100 ezer forintért, kedvezményes nyugdíj smafu és sorolhatnám végtelenségig + a felettem leírtak is többnyire fedik a mai valóságot.


Ha jót akarsz magadnak keresel más munkát/hivatást ha emellett még okos is vagy akkor még külföldre is kiköltözöl.

2018. jan. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Csak egy példa, hogy miért ne legyél rendőr:


10 év börtönt kapott rendőr azért, mert meglőtte a kisujját az intézkedése elől menekülő "sértettnek".

Írja az ítélet, hogy 184 cm-es a "sértett", nála 20 cm-el alacsonyabb a rendőr, szerintem csaj lehet. Gondolom bepánikolt szegény, amikor már közel volt a "sértetthez" és az agresszívan visszafordult. Elsőfokon szakértők azt mondták, hogy a rendőr direkt mellélőtt. De a "sértett" ügyvédje el tudta fogadtatni a bírósággal, hogy a sértettre irányult a többi 6 lövés is...


[link]

2018. jan. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!