Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Egy részletes, jogilag jól...

Egy részletes, jogilag jól megfogalmazaott terhelő tanúvallomás után már "megalapozottan" meg lehet gyanúsítani valakit?

Figyelt kérdés
Fontos lenne, mert nagy valószínűséggel hamis vád alapján akarnak meghurcolni.

2017. nov. 14. 13:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha ilyen tanuvallomás van, akkor megalapozottan gyanusítanak.


Ha szerinted hamis a vád, akkor így nyilatkozol, utána nekik kell a bönsséged bizonyítani.


Mellesleg EGY tanu vallomása nem elég

2017. nov. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyetlen terhelő vallomás alapján nem fognak senkit meggyanúsítani, legfeljebb tanúként kihallgatni.
2017. nov. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kb fél éve le írtam itt magát az ügyet, de az most nem lényeg. Az a lényeg, hogy egy streaming szolgáltatásra előfizettem, és a szolgáltató gépeit elvitték, mivel ipari mértékben szerzői jogi gondok voltak nála, de az én cuccom legálisan ment ott. Ennek ellenére én is gyanúsított lettem, közben az illető külföldre menekítette az érdekeltségeit.
2017. nov. 14. 14:27
 4/6 A kérdező kommentje:
Ergo ügyvéd ismerőssel arra jutottunk, hogy terhelő vallomást tette az ügyfelekre, hogy húzódjon az ügy, mentse a bőrét. De ezek feltételezések, azért nem írok több konkrétumot.
2017. nov. 14. 14:29
 5/6 anonim ***** válasza:

# 4/4 Időpont ma 14:29

Akkor sem csak az ő egy terhelő vallomása alapján lettél gyanúsított. Az kizárt.

Majd a kihallgatáson megtudod, de biztos vannak ott más terhelő adatok is. ( Lefoglalt eszközökön lévő adatok, szolgáltatóktól beszerzett adatok, egyéb vallomások...)

2017. nov. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Megalapozott tanúvallomás azt jelenti hogy kivizsgálták és találtak valamit másszóval a vád nem hamis
2017. nov. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!