Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Jogvédelem, vagy rendőri...

Doboszoli kérdése:

Jogvédelem, vagy rendőri brutalitás?

Figyelt kérdés

Könnyes szemmel közölte a média, hogy egy kmb.-s megvert

egy állampolgárt, ezért felfüggesztették állásából.

Mellékesen derül ki, hogy a kancigány cserepes virágot lopott anyák napjára.

Mit szóltok a rendőr viselkedéséhez, és a parancsnoka(i)

eljárásához?

Z.


2010. máj. 4. 08:20
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

és ha cigány ver magyart


miért a cigány jogát védik?

2010. máj. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Próbáljuk figyelmen kívül hagyni az etnikai hovatartozást, csak a teljesség kedvéért írtam bele a kérdésbe.
2010. máj. 4. 08:26
 3/10 anonim ***** válasza:
Lesz ez még így sem, nyugi...
2010. máj. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ember! te az elejét úgy közölted, mintha 1 ártatlant vert volna meg... etnikai hovatartozástól függedlenül mindenkit büntetni kell. mint pl a pedofilt Liszabonban, értsd: nyilvános akasztás! ittis így kéne megtisztítani az országot cigányoktól/fehércigányoktól
2010. máj. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát a rendőrnek annyi, olvastam, hogy a megvert srác haverjai a Csonnó klán tagjai, akik rettegésben tartják egész Berhidát. Valszeg a rendőr családja is fog sajnos kapni. Volt olyan nő, akit a bíróságról kijövet megkéseltek, mert ellenük vallott. Ez így megy Mo-n. Egyébként megérdemelte a verést. Azt is olvastam, hogy ezek nem szimpla viráglopások, amik régóta a városban vannak, hanem eladásra lopják nagyüzemben.
2010. máj. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem volt cigány a "szegény, szerencsétlen" állampolgár, hanem elcigányosodott magyar, ami véleményem szerint nagyobb bűn. Legalább nem tudnak azzal érvelni, hogy rasszista volt a KMB-s. A média így is bűnbakot csinált belőle.

Biztos vagyok benne, hogy a tetű megérdemelte a verést. Csak azt nem értem ezt miért nem tudják elsikálni a rendőrség berkein belül, mint más nagyobb bűntettet.

2010. máj. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Azt hiszem nagyjából egyetértünk.

Ha eljárás indul hivatalos úton, a csibész előbb hazaér mint a rendőr, legközelebb a sírról lopja a virágot.

Nem akarok én rendőrállamot, de ami sok az sok.

Az meg, hogy a parancsnoka meg sem próbálta megvédeni, egyenesen hányinger.

Ismét vesztett a rendőrség egy hívőt.

2010. máj. 4. 20:53
 8/10 anonim ***** válasza:
Jól tette, tanulja meg, hogy lopni nem szabad.
2010. máj. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
De azt te sem hiszed el ugye, hogy a kancigány az anyjának lopott cserepes virágot?
2010. máj. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ő monta tezsvírem, há' mé' hazudna?
2010. máj. 25. 14:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!