Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Jogtalan elsőbbségátvétel...

Jogtalan elsőbbségátvétel forgalomra veszélytelen módon. Szerintetek jogos volt ez így?

Figyelt kérdés

mivel nem volt forgalom éjszaka meg senki elnéztem, indexeltem és áthúztam mert senki sem jött, és ezért kaptam

mert indexelés után 3-4 mp teljen el mert úgy biztonságos a sávváltás. A rendőr azt mondta hogy látta a kamera de akkor kanyarodtak ki kb 50 méterre mögöttem amikor ez az eset történt szóval maximum a mellette ülő hölgy rendőr láthatta.Azt mondta hogy akkor kapok büntetőpontot csak ha nem ismerem el, nem írom alá és később kiderül hogy tényleg elkövettem

erre odaadta a csekket meg pontot is. 10 ezer forint meg 3 pont.



2016. dec. 7. 14:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Le tudod ezt érthetően is írni?
2016. dec. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 mannnocska ***** válasza:
37%

Irányjelzés szabályainak megszegése [KRESZ 29. §] 3 büntipont


[link]

2016. dec. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Rohadjak meg nem értem. Háromszor is elolvastam de nem jön át.
2016. dec. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi az a jogtalan elsőbbségátvétel? És mit jelentenek a többi mondatok?
2016. dec. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
Szerencséd van,hogy csak 10 ezer forintra büntettek meg.
2016. dec. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Magyarul: Sávot váltottál irányjelzés nélkül? És pont ott volt egy rendőr?
2016. dec. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
52%

"idiota értelmetlenkedő visszakérdezések: zöld


Tényleges adat, és válasz: LEPONTOZNI "


Na ezért hagyja itt minden értelmes ember ezt a fórumot, mert ha jogszabályt idézel, akkor le vagy pontozva.

2 év után visszanéztem, de kár volt...

Bucsek

2016. dec. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én sem egészen értem.


De próbáljuk meg: szóval sávot váltottál, éjszaka nem volt forgalom, egyet pöccintettél az indexen a rend kedvéért és azonmód áthúzódtál a szomszéd sávba? Így értsük?


Mindenki csinál ilyet.


Én most nem fogok utánaolvasni a paragrafusok között és vállalom a kockázatot, hogy lehurrognak, hogy még ennyit sem tudtam, de ezt, hogy 3 - 4 másodpercig kell minimum indexelni, 2.2 millió levezetett km után most hallom először.


De ha kell is, ki a franc mérte? Kovács 23. járőr?


Én csak röhögtem volna egyet.

2016. dec. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

De próbáljuk meg: szóval sávot váltottál, éjszaka nem volt forgalom, egyet pöccintettél az indexen a rend kedvéért és azonmód áthúzódtál a szomszéd sávba?


Igen így történt:)

2016. dec. 7. 16:41
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem szabad mindent csípőből elismerni.


Ha gyanús, hogy nincs igaza: uram, jelentsen fel!


Persze ez kockázatos, mert lehet, hogy ő tudja jól, vagy többen vannak és összetartanak, de az a tapasztalatom, hogy általában ennél a pontnál feladják, főleg egy ilyen nyavalyás kis ügy esetében.


És soha semmit nem szabad elismerni, főleg ilyen szubjektív dolgot, hány másodperc telt el. Eltelt 15 is, 2 teljes perc, ki tudja bizonyítani, hogy kevesebb volt?


De nagyon erős a gyanúm, hogy nincs ilyen 3 - 4 másodperces szabály, soha még csak nem is hallottam róla.


Ilyen vacakokkal akkor jönnek a fakabátok, ha nem tetszik nekik a fejed és valamiért mindenáron le akarnak venni, olyan ez mint annak idején az izzókészlet, elsősegélydoboz meg a társai.

2016. dec. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!