Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha letörlök mondjuk egy...

Ha letörlök mondjuk egy instagram fiókot azt a rendőrök vissza tudják nézni, hogy mi volt rajta?

Figyelt kérdés

2016. dec. 5. 18:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Persze. Attol hogy te letorolted meg nem tunik el.
2016. dec. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
16%
Nem. Viszont egy értelmesebb ember öt elemivel és egy Data Recovery Softwarrel már vissza tudja. Elég hozzá fizikailag birtokolni a merevlemezt, meg letölteni a programot. Simán te is boldogulnál vele, annak ellenére, hogy ennyire ostoba vagy.
2016. dec. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszi.
2016. dec. 5. 19:54
 4/13 anonim válasza:

Sajnálattal közlöm igen. Szoval sok gyagya csinálja ezeket és ott buknak meg, megkönnyebbitik a dolgunkat.

Te mijot tettél?

Üdv

2016. dec. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Feltoltottem kepeket egy masik szemelyrol,persze nem nyilvanos fiok volt,nem kovetett azon a fiokon senki se,csak az egyik baratnom. A kepeket amikrt kozzetettem instan ,az facebookon es instagramon is kint volt nyilvanosan. Az egesz fiok kb 2bapig tartott,le is szedtem mindent mert hulyesegnek talatam..
2016. dec. 6. 15:10
 6/13 A kérdező kommentje:
Helyesirasert bocsi
2016. dec. 6. 15:11
 7/13 anonim ***** válasza:
A #2 akkora Kappa mint a ház, mert az instagram szerókon valószínűleg akkora forgalom van, hogy ha tényleg letörölsz róla valamit, akkor nagy eséllyel igen hamar a helyéreíródik valami, akkor meg sehogy nem vakarod rá vissza ami ott volt. Ellentétben mivel most arról van szó hogy a fiókot törlöd, azt igen, vissza tudják nézni, mivel valójában nem törlődik a szerverről, csak nyilvánosan elérhetetlenné válik. Ebbe amúgy bele is egyztél anno, amikor kipipáltad hogy elolvastad azt a cuccot, amit senki nem olvas el.
2016. dec. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszi:D
2016. dec. 9. 21:41
 9/13 anonim ***** válasza:
Igen, ha letörlöd az csak az elérési utat szünteti meg vagyis visszaállitható általában. De ha már jön az új adat a helyére akkor már késő. Onnantól megszűnt. Vagy egy merevlemez tisztítás is eltávolítja ha pl az otthoni gépedről akarsz valamit végleg eltűntetni, hdd-nél sima ügy. ssd nem szereti, meghibásodhat tőle de azért az is ritka.
2016. dec. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#9, ezt te is benezted mint a #2-es...

Talan ha elolvasnad a #7-et is.

2016. dec. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!