Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Tegnap este bevittek a zsaruk....

Tegnap este bevittek a zsaruk. Lehet valami problémám ebből?

Figyelt kérdés
Ballagtunk a discoba és volt nálunk 2-3 üveg alkohol.Erre megállnak mellettünk a sünök és mindenkitől elkérték a személyit.én már vagyok 18 de 3 csaj és 1 srác még nem voltak.szal én voltam az egyetlen nagykorú.a csajok fujtak olyan 0,23- 0,27 ig.ekkor kiírtak valami papírt amit mindenkinek alá kellett írni, meg nekem is.VAlamit kiírkált az én személyimrol is és elkérték a telefonszámom is.Ezek a sünök lengedtek és 10 perc mulva jottek már a városi rendőrök, de azok már bevittek. Engem + 1 csajt.ott már nem volt velem semmi probléma, de a csajnak felhívták a szuleit és hazavitették ot.Most arra lenék kíváncsi h mivel én voltam az egyetlen nagykorú és feltételezik h én vettem a piát lehet valami problémám abból h abbol a piábol ittak a kiskruák is.
2010. ápr. 24. 09:54
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
nem, hiszen nem te vagy a felelős értük, mint pl egy tanár a 18 alattiakért
2010. ápr. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Nyugodj meg semmi gond sem lesz ebből. Csak szeretnek néha túlbuzogni a köcsögök.
2010. ápr. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Légy nyugodt ha cigány lennél és leszúrtál volna valakit nem igazoltattak volna. :)
2010. ápr. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ok köszönöm a nyugtató válaszokat.
2010. ápr. 24. 10:30
 5/9 anonim ***** válasza:
39%

"Csak szeretnek néha túlbuzogni a köcsögök"


Mert betartják a törvényeket?

2010. ápr. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%
Be? Valóban? Azért lopnak malacot, bírságolnak saját zsebre csempésznek drogot, erőszakolnak meg védtelen nőket és bántalmaznak ártatlanokat? Hát ha a törvények erre utasítják őket akkor nagyon gyorsan át kellene írni a törvénykönyvet!
2010. ápr. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nézzük más oldalról! :) Mindkét előttem szólónak igaza van, bár a "törvény betartás" helyett a "betartatás" helyesebb. Viszont az is tény, hogy vannak rendőrök, akik maguk is követnek el bűnt, így részükről a törvény betartatása valóban megkérdőjelezhető. De! Ismerjük-e azt a rendőrt, aki a kérdezőt bevitte? Aligha. Ha ő történetesen valóban egy tisztességes rendőr (és esetleg azért lett előállítva a kérdező, mert a közterületen fogyasztották az alkoholt, ami tilos), akkor azért ne intézkedjen, intézkedhessen, mert vannak hulladék kollégái? Akkor ezentúl csak a "bűnöző rendőrök" (ironikusan hangzik) intézkedjenek? Hiszen az ő erkölcsi megítélésüknek már úgyis mindegy...
2010. ápr. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
attól függ miért vittek be...
2010. máj. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
talán ott van fent a leírás
2010. máj. 15. 18:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!