Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Egy bűnügyi nyomozó mennyit...

Egy bűnügyi nyomozó mennyit keres 2016ban 10 év szolgálat után 2 felsőfokú nyelvvizsgával egyéb juttatások nélkül? Továbbra a nyomozók fizetését fogják a közel jövőben emelni?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekel ez a szakma (hivatás) és már elhatároztam hogy nyomozónak is fogok továbbtanulni. és most emelett érdekel az is hogy mennyit keresnek. nem mintha azért lennék nyomozó hogy halálra keressem magam. szerintem az régen rossz aktit csak a pénz érdekel. Én csak tudni szeretném hogy egy biztos megélhetést ad-e ez a szakma.

2016. szept. 3. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:
2 felsőfokúval bőven 200.000 felett keres egy 1-2 éves nyomozó is, szóval arra nem lehet panasz. Két ilyen fizetésből pedig, jól gazdálkodva, szerintem sokat el lehet érni.
2016. szept. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szia!

Amennyiben még aktuális a kérdésed szívesen elküldök neked egy táblázatot a rendőri fizetésekről.

Röviden:

alap: bruttó 250

de sok kiegészítés van, ami engem érint az pl. nyelvvizsga (felsőfok +40 ezer, közép +28), de nem mindegy hogy milyen nyelvből van nyelvvizsgád, van ami ennek csak a felét éri.

2016. szept. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Igen teljesen aktuális még a kérdés. És igen megköszönném ha elküldenéd a táblázatot!:)
2016. szept. 24. 09:44
 4/5 anonim válasza:

Hát sok sikert a bogarászáshoz. Elég bonyolult egy táblázat. Nem sokat értek én sem belőle, de íme :

[link]

2016. szept. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2016. szept. 24. 14:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!