Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Feljelenthet ezért?

Feljelenthet ezért?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm , akivel hosszú évekig beszélgettünk, facen telefonon, én személyesen sem képen sem láttam őt, És akkor egyszer csak gondol egyet hogy ő nem akar beszélgetni. Mert ráírt az egyik ismimre, és most azzal chatel.. És hogy én hagyam békén őt,, .. És úgy hogy nem láttam, facebookon sokszor írtam neki, új faceket csináltam, rágalmaz engem, betegnek nevez közben nem is látott engem. Nem is imser. Na mindegy, tehát ha feljelent, mit csinálnak velem? Mármint én abban vagyok a hibás hogy új facet csináltam, és 2 év után sem talizott velem, tehát én se képen nem láttam soha, se élőben. Ő ismerősömmel beszélget, jelenleg. Ezért én mit kapok ha fel is jelent. ? Amúgy ezen röhögök mind ketten huszon évesek vagyunk, én mondtam neki sokszor nem neten kell élni. Lassan már az lesz ebben a világban, hogy ha nem irsz oda valami smiley jelet akkor már a másik megsértődik és azért fog feljelenteni. :D Mondtam neki tegye meg.. Nyugodtan. Mit tesz a rendőrség velem? Mivel nem láttam soha az illetőt. Távolságtartási , dolgot? Vagy azt hogy ne írjak neki? azt hogy ne írjak neki, már rég abbahagytam, viszont ő írkál az ismerőseimnek, leéget állandóan de mivel ő lány, ezért szívesen beszélgetnek vele, és utána ezen röhög. Múltkor irtam neki, és mondja én bárkire ráírhatok és xd meg nevetős fejeket tett utána.. Nem tudom én miért érdemeltem ezt. Nyugodt srác vagyok tanulok dolgozok, akkor miért volt rám kiváncsi? eddig? Minek hívogatott? Meg miért velem kell kicseszni?. De tök mindegy, mivel én még sosem követtem el senkit, és nem is fogok, de mit kaphatok ezért? Ha feljelent?
2016. júl. 6. 14:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért is? Jó sztori csak a lényeg maradt ki....
2016. júl. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én is a lényegre lennék kiváncsi :D Vajon miért is?:D Akar
2016. júl. 6. 14:07
 3/8 anonim ***** válasza:

Felejtsd el, rá se nézz többet. Nekem pl facem sincs. Minek?

Aki kíváncsi rám megtalál telón, személyesen.


Ha ezzel bemegy a sünökhöz körberöhögik és elzavarják kb.

2016. júl. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Nem vagy te egy kicsit pszichopata?
2016. júl. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szóval beszélgettél egy ismeretlennel, aki már nem akar veled beszélgetni. Ezért miért is jelentene fel téged?
2016. júl. 14. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Utolsó: igen
2016. júl. 14. 23:28
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz valakivel beszélni, akkor azt feljelented? Nem értem honnan jön ez a gondolat de tényleg. Szerintem egy kicsit túl gondolod.
2016. júl. 15. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
szerintem meg fel vílágosítják róla hogy FACEBOOKON VAN EGY OLYAN OPCIÓ HOGY TILTÁS GOMB téma lezárva.
2016. júl. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!