Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Bűn az ha az utcán székely...

Bűn az ha az utcán székely himnuszt éneklek és egy rendőr meghalja azért be vihet a dutyiba?

Figyelt kérdés
2010. márc. 8. 16:51
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Ó emberek! Teljesen nyilvánvaló, hogy a kérdező szándéka ezzel az volt, hogy rávilágítson, szerinte nincs szabad véleménynyilvánítás Magyarországon, és hogy szerinte tényeg lehetséges, hogy bevigyék ezért.
2010. márc. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

Nem vagyok magyar allampolgar, de kulfoldon sem visznek be, ha (barmilyen) himnuszt enekelsz! ENEKELSZ es nem pezsgosvodorrel a fejeden , a szoveget elferditve orditasz!

Termeszetesen legyen v.milyen adottsagod is az enekleshez,kulonben a hallgatosagod szenvedni fog! Az allatok is! Es az allatkinzaser mar be is vihetnek es akar 3 evet is kaphatsz!

A tanulmanyaiddal kapcsolatban 2-segeim vannak!


JOJO.

2010. márc. 14. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
a bácsi a móricon tényleg elég gyakran és régóta nyomja néha az ali előtt is de nem vitték el és mért vinnék be nem csinál semmi rosszat max koldulásért satöbbi elkergethetik de alapból sztem az ember azt énekelm amit akar bár ea jelenlegi légkörben én nem énekelnék iesmit
2010. márc. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Ezt a díszdoktorit azért rendesen bevettétek!Azt nem lehet elvégezni,azt az egyetem adományozza.Az írása alapján én még az érettségit is kétlem!
2010. márc. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim válasza:
Ha tudod a Székely himnuszt,akkor énekeld.de ha csak rémlik valami,jobb ha hallgatsz vele:D!!!Egyébként nem hinném,hogy bármely himnuszt utcán kellene énekelni,kivéve,ha vmi rendezvényhez kötött.Nekem sokat jelent és mond a Székely himnusz,ezért nem egy aluljáróban énekelném azt!
2010. jún. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!