Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha kocsival vagyok, és igazolt...

Ha kocsival vagyok, és igazoltat a rendőr, végezhet, illetve van-e nála gyors drogteszt?

Figyelt kérdés

2015. máj. 29. 18:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha gyanúsan viselkedsz akkor bevihet a kórházba egy tesztre.
2015. máj. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Ne füvezz vezetés közben!
2015. máj. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
37%
Nincs nala
2015. máj. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
37%
Nincs nála, de ha észreveszik, bevisznek.
2015. máj. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy hír...

"A Debreceni Rendőrkapitányság munkatársai 2014. december 11-én 19 óra 10 perc körüli időben Debrecen, Karácsony György utcában igazoltattak két gyanúsan viselkedő férfit. Az intézkedés során a velük szemben alkalmazott kábítószer gyorsteszt pozitív eredményt mutatott, ezért a járőrök a két helyi lakost – bűncselekmény elkövetésének gyanúja miatt – elfogták és előállították a városi rendőrkapitányságra."


Ha egy járőrnél lehet gyors drogteszt, akkor a vezetőket igazoltató rendőröknél miért ne lehetne?

2015. máj. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%
A 2 ugyan az. Hát a járőr állomány kb. 1% nál van.
2015. máj. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
32%
Azt a gyorstesztet úgy kell érteni, mint ittasságnál: Állj egyenesen, érintsd meg az orrod stb, meg beszélgetnek, hamar ki lehet szúrni ha zavart egy ember, ennyi ez a gyorsteszt.
2015. máj. 31. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
79%

Akinek ahhoz van esze, hogy megszegjen egy szabályt, legyen hozzá bátorsága, hogy vállalja a felelősséget érte. Viszont az utakon nem egyedül közlekedsz, nem véletlenül tilos bódult állapotban autót vezetni, ha neked bajod esik az a te dolgod, de rajtad kívül mások is vannak az utakon, abban a hiszemben, hogy a többi sofőr hozzájuk hasonlóan tiszta, tisztában van a szabályokkal és be is tartja azokat.

Tán nem kéne gondatlanságból veszélyeztetni mások Életét.

Sétálgassál, vagy bicajozz inkább! Nagyon nagy fless!

Persze azért mindig nagyon nézz körül, mert van egy csomó köcsög, akiket nem érdekelnek a szabályok, drogosan, piásan vezetnek! Simán elgázolhatnak... még a járdán is, vagy a bicó sávban. De emiatt igazán ne aggódj, ez már nem a te sarad lesz, nyugodtan hajthatod álomra a fejedet jó esetben csak a kórházi ágyon és szerencsésnek is tarthatod magad, ha nem lesznek maradandó sérüléseid a lelki traumákon kívül, mert a biztosítótól kapott pénzen lehet venni egy csomó kábítót, lehet még az orvos is felír valami jó kis anyagot, sőt, azt a gyökér balesetokozót is beperelheted!

Tiszta haszon, tiszta lélek. Kell ennél több?!

Ha meg nem élnéd túl, az szomorú lenne... de ez már egy másik történet... de inkább mégis mindig nézz csak körül alaposan! Csak nem akarsz még meghalni?!

2015. máj. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
46%

Általában nincs náluk, de blöffölni szoktak vele.

Én úgy jártam a minap, hogy annak ellenében hogy be voltam kötve (ezt ők is nagyon jól látták) azt állították, hogy ők látták, hogy én nem használtam az övet.Mivel nem vállaltam magamra azt a vétséget, amit nem követtem el azonnal a gyorsteszttel akartak nyomást helyezni rám.Hátha akkor bevállalom.(mert biztos drogos vagyok és majd ettől jól beparázok XD)Amikor azt mondtam, hogy természetesen megcsinálom a tesztet, azonnal szó nélkül lehajtott fejjel tovább ballagtak.Ennyit a gyorstesztről.

Egyébként végezhet.

2015. júl. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!