Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Le tudnak nyomozni youtube...

Le tudnak nyomozni youtube felhasználónév alapján?

Figyelt kérdés

Tehát, ha teszem azt csinálok egy email címet kamu adatokkal, aztán erről az email címről csinálok egy youtube felhasználónevet és feltöltök egy videót, amin közlekedési vétséget követek el (rendszám, arc nem látszik) a rendőrség le tudja nyomozni, hogy ki vagyok?

Azt hallottam, hogy a rendőrség figyeli a youtube-ot a szabálytalankodókra vadászva. Igaz ez?


2010. febr. 9. 14:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
de most komolyan, mit hisztek? Na jó azt meg kell hagyni hogy le bírnak nyomozni ha akarnak. De szerintem magasról szarják le hogy egy ilyen video van fenn, feltéve ha nem is magyarországon készült a video akkor nem is érdekli őket. Nyugi nem fognak elkapni, nincs ilyen piti ügyekre idejük.
2010. febr. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Ojjé azoknak csak arra van idejük xD a nagy dolgokkal nem foglalkoznak xD
2010. nov. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!