Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Le tudnak nyomozni youtube...

Le tudnak nyomozni youtube felhasználónév alapján?

Figyelt kérdés

Tehát, ha teszem azt csinálok egy email címet kamu adatokkal, aztán erről az email címről csinálok egy youtube felhasználónevet és feltöltök egy videót, amin közlekedési vétséget követek el (rendszám, arc nem látszik) a rendőrség le tudja nyomozni, hogy ki vagyok?

Azt hallottam, hogy a rendőrség figyeli a youtube-ot a szabálytalankodókra vadászva. Igaz ez?


2010. febr. 9. 14:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

le bizony. Pl egy motorral száguldasz 300-al kamerával mint az a gyökér aki ütközött és megölt valakit, akkor a videó alapján tudni fogják, hogy merre jártál, megnézik a térfigyelő kamerákat és már meg is vagy.


de valszeg ez youtube nélkül is működik ne aggódj.

2010. febr. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha akarnak tőled valamit akkor igen, le tudnak nyomozni. Sőt, a rendőrség figyeli a fórumokat is, hogy ki hová mit ír le. A kérdésed alapján máris elkezdhetnek nyomozni például, mert vagy követtél el szabálytalanságot, vagy szándékodban áll valami rosszat tenni, és nekik nem csak a bűnüldözés, hanem a megelőzés is a feladatuk.
2010. febr. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

És hogyan nyomoznak le? IP cím alapján?

Egyébként semmi égbekiáltó bűnt nem követtem el, még gyorshajtás sem volt, csak egy kis csúszkálás, igaz, nem lezárt területen.

2010. febr. 9. 14:49
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem mindjárt kopogtatnak.
2010. febr. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Amúgy bárkit bárhol le lehet nyomozni szerintem ha arról van szó.
2010. febr. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Már csak az a kérdés, hogy nekiállnak-e nyomozgatni, mikor százával vannak fenn hasonló videók, rendszámmal is. Szerintetek?
2010. febr. 9. 15:54
 7/12 anonim ***** válasza:
Simán lenyomozzák. Az apeh is az IWIW-en nézi manapság, hogy kinek lenne érdemes megvizsgálni az adóbevallását. A Youtube nem sokkal valószínűtlenebb...
2010. febr. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Az IP címedet pontosan tudják lokalizálni...


~B

2010. febr. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én ott voltam mikor csúszkáltál, most indultunk el hozzád. készülj :)
2010. febr. 17. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
majd szépen megkérik a nemzetbiztonsági hivatalt h adatszolgáltatással élve kezdjék meg a lenyomozást, mert nekik van rá eszközük, vagy az internetrendőrség elkezd kutakodni... és ki keres az talál
2010. febr. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!