Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ezért én most mit fogok kapni?

Ezért én most mit fogok kapni?

Figyelt kérdés

Kb 1 éve voltam bíróságon és egy figyelmeztetéssel megusztam ... az lényegtelen hogy miért .

És tescoba beleittam egy üdítőbe majd fizetés nélkül távoztam . Rajtakaptak majd felírták az adataimat meg ilyenek és kérdeztem hogy én ezért mit kaphatok . Az úr azt mondta hogy ha az elmúlt 2 évbe nem történt hasonló eset akkor egy figyelmeztetéssel megúszom . De az létezik hogy 2 figyelmeztetésem legyen ? vagy most mi lesz ? 17/fiu


2010. jan. 5. 15:16
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Ismerős szituáció *-) xD
2010. jan. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
Ma csak bele ittál a kólába, holnap el is lopsz valamit, holnapután elveszed egy nyugdíjas összes nyugdíját, jövő héten meg is ölöd a másikat a pénzéért... majd megrohadsz a börtön ha tovább így folytatod...
2010. jan. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:

én is: ingyen zaba + ingyen pia = tesco.

sok ember ezt csinálja, ajánlom hogy a próbafülkébe csempésszed be a cuccot amit eszel-iszol.(ne a seggedben XD)

de hogy mit kapsz a rajtakapnak, és több fordult elő (mással is) nem tudom.

2010. okt. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Az Auchan se rossz...,rendszeresen látok,teljesen kiivott és polcra visszatett üditős üvegeket,és pogácsába hatalmas harapásnyommal a polcra visszatéve,meg hasonlók!:D
2010. okt. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

mennyi idióta .....


azért ne essünk már át a ló túlsó oldalára, éppen elég elmebeteg rendszer van már így is.


"kőbánya" meg közmunka ... ja persze ... nem akarod mindjárt felakasztani a piactéren vasárnap ??

2010. okt. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!