Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ezért én most mit fogok kapni?

Ezért én most mit fogok kapni?

Figyelt kérdés

Kb 1 éve voltam bíróságon és egy figyelmeztetéssel megusztam ... az lényegtelen hogy miért .

És tescoba beleittam egy üdítőbe majd fizetés nélkül távoztam . Rajtakaptak majd felírták az adataimat meg ilyenek és kérdeztem hogy én ezért mit kaphatok . Az úr azt mondta hogy ha az elmúlt 2 évbe nem történt hasonló eset akkor egy figyelmeztetéssel megúszom . De az létezik hogy 2 figyelmeztetésem legyen ? vagy most mi lesz ? 17/fiu


2010. jan. 5. 15:16
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Jóvan le..arom hogy hova küldenétek meg hova nem csak valami értelmes elmodnaná hogy milesz ebből ?
2010. jan. 5. 16:42
 12/25 anonim ***** válasza:
66%
Mondjuk 16 évesen bíróságot megjárni... te még viszed valamire.
2010. jan. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Megérdemelnéd,hogy bevágjanak előzetesbe,de úgysem kapsz,csak valami enyhébbet..,nem kell parázni!De a lopással meg leállhatnál,mert igy sokra nem fogod vinni:/
2010. jan. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
első ügy nem lopás volt nah xDD ez is csak azért volt mert szomjas voltam ... meg egyrészt " úgy se mered " de mertem ... nah ez mind1 ... pár ezerre számíthatok v mire ? :D ez még mindig nem derült ki.
2010. jan. 5. 18:01
 15/25 anonim ***** válasza:
Amíg a tescoban lehetett mérni gumicukrot, akkor volt jó világ. :D Valamiért elpaterolták.
2010. jan. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Ha az első ügyed volt,és 20e ft alatt akkor semmi nem lesz,pénzbirság se... Viszont hamarossan eltörlik a 20e ft értékhatárt és minden esetben rendőrt fognak hivni!

Nekem az Auchannál volt egy esetem,de felvettek egy jegyzőkönyvet és tovaengedtek isten hirével..:D Nem értem,miért keritenek ekkora feneket a Te ügyednek?

2010. jan. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Én se tudom ... csak idegesít .... mert még ki is fizettem xDDD 301 Ft ... ÉS NEMFINOM !!!
2010. jan. 5. 18:22
 18/25 anonim ***** válasza:
Én nem fizettem ki az Auchanban..,inkább visszadtam a "szajrét"..,mondjuk ez magától értetödő:D A Tesco egy ilyen sze.mét..,inkább menj az Auchanba Te is,ott jó fejek:DD
2010. jan. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

01-05 16:56



Röhögnöm kell rajtad, szerinted mivel fogja valamire is vinni?


Keméyn munkával 600 forintos órabérért?


Abból nem lesz ciprusi offshore vagyon...


Nézz már körül hol élsz!!!!

2010. jan. 8. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

ma 01:23


Röhögjél csak...!Tehát az a megoldás,hogy akkor mindenki

menjen lopni,mert 600ft/h munkából nem tud megélni.:/

Fura egy felfogás mindenesetre...

2010. jan. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!