Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Milyen büntetéssel járhat?...

Milyen büntetéssel járhat? (többi lent)

Figyelt kérdés

Milyen büntetéssel járhat (ha egyátalán büntetik) ha valakinél (pl a zsebében) füvet találnak?

A rendőröknek jogukban áll csak úgy az utcán megmotozni valakit indokolatlanul?

... és nem nem én vagyok hanem egy bizonyos egyén t/eket szeretnék csőbehúzni csak tudni szeretném hogy ha pl szólok a rendőrségnek hogy itt és ekkor az illető kábíószert fog birtokolni el-e kaphatják vagy ez túl kevés-e...



2014. márc. 18. 11:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Az attól függ: vette vagy eladná.


Ennek a kérdésnek meg semmi értelme: "A rendőröknek jogukban áll csak úgy az utcán megmotozni valakit indokolatlanul?" - Ha nincs a rendőrnek indoka, minek kezdene motozni bárkit?

2014. márc. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha első alkalom, kis mennyiségről van szó és vállalják az elvonót, jó eséllyel eltekintenek a büntetéstől. Rendőr bárkit igazoltathat, de nem állhat le csak úgy bemondásra járókelőket taperolni.


Azokat a valakiket pedig, ha egyébként nem gennyládák, elég nagy parasztság így megszívatni.

2014. márc. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A mennyiségtől is függ a bűntetés mértéke.
2014. márc. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

de .. nagyonis genyládák ... piti csaló és drogot is árul

lehetőleg az idős embereket lopja meg de most éppen engem is meglopott (nem droggal vagy ilyennel) szóval nem hagyom annyiban a dolgot

2014. márc. 18. 12:44
 5/5 anonim ***** válasza:

Motozást csak rendőrorvos hajthat végre. Ruházat, csomag, jármű átvizsgálást viszont bármikor bárkin végrehajthat.

Ha elkapják mondjuk csekély mértékű kábítószerrel, akkor elviszik vérvételre, abból kiderül, ha fogyasztott. Ekkor ha választja az elterelést, akkor mentesül mindenféle büntetés alól. Heti egyszer-kétszer be kell menni egy elbeszélgetésre, és annyi.

Szerintem nem éri meg, jobban érdekelné a rendőrséget egy termesztő, vagy csempész.

2014. márc. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!