Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrség tényleg lefoglalha...

A rendőrség tényleg lefoglalhatja a gépem?

Figyelt kérdés
Láttam valahol egy linket, nagy kíváncsiságomban rá is kattintottam, mire ki jött egy ilyen angol szöveg h a rendőrség lefoglalja a gépem meg ehhez hasonló...Rá kellett volna mennem valamire, hogy engedjen kilépni de ehelyett bezártam a feladatkezelőben az egész böngészőt. Azóta rájöttem, hogy valami pedofíliával kapcsolatos dolog lehetett. Remélem ezért még nem fognak kijönni és lefoglalni a gépem...

2014. márc. 13. 15:17
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Ennyire nem lehetsz féleszű...
2014. márc. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
78%

Nyugi, ez csak kamu oldal, célja, hogy megijessze a felhasználókat.

De gondolj csak bele.. ha igaz lenne, akkor a rendőrségnek tudnia kéne az oldal létezéséről.. érted, mire gondolok?

2014. márc. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Nekem is elvitték ezután, 1 héttel rá felkerestek levélben, hogy eljárás indult. Pár nappal rá házkutatás váratlanul..


Persze volt eszem, a vinyót betettem a kályhába.

2014. márc. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
2. válaszoló, igen értem mire gondolsz. De eléggé megijesztett, Áder feje is ott virított...
2014. márc. 13. 15:53
 5/9 A kérdező kommentje:
3. válaszoló, ettől most tökre nem lettem nyugodtabb :D
2014. márc. 13. 15:54
 6/9 anonim ***** válasza:
67%

10 perc, és rádtöri az ajtót a TEK!

de ha kérhetlek, ne ijeszd meg őket, mert képesek egymást hasba lőni, ha megijednek

2014. márc. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nekem is volt már ilyen pár hete, én is ráparáztam, de nyilvánvalóan kamu oldal. Mondanom sem kell, hogy nem kerestek engem azóta se. De tudtam, hogy kamu, mert teljesen átlagos oldalt néztem, amikor ezt kiírta. Csak bosszantott, hogy nem tudtam bezárni a böngészőt. De az valószínűtlen, hogy a rendőrség majd távolról blokkolja a gépem, aha, persze... Szóval ne ijedj meg, csak néhány magát viccesnek gondoló gyerek szórakozik. Amúgy meg pedofíliával elég nehezen tudnának megvádolni, ha nem nézel pedofil oldalakat.
2014. márc. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Már jó ideje létezik ez a dolog.

[link]


Tessék a valódi rendőrség közleménye arról a oldalról, ezt elolvasod és megnyugodhatsz midnen téren, nincs semmi gond.

2014. márc. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Ben4689 válasza:
Biztos, hogy ez csak kamu, mert hát ki akartam verni és véletlenül egy tini oldalra mentem és nekem is feljött egy üzenet, nem tudtam kilépni és azt írták, hogy a gép és minden rajta levő adatot lefoglalnak és Áder János is ott virított!
2014. júl. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!