Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Milyen követelmények kellenek...

Milyen követelmények kellenek ahhoz, hogy én kriminálpszichológus legyek?

Figyelt kérdés
2014. febr. 6. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Pszichológia szak, kezdetnek: [link]
2014. febr. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) de valami olyan kikötés nincs, hogy mondjuk nem lehet, ilyen, meg olyan fóbiám, vagy hasonló?
2014. febr. 7. 10:45
 3/4 anonim válasza:

"a jelölteknek feltétlenül rendelkezniük kell nyitottsággal, toleranciával, közvetlenséggel, elfogadó attitűddel, jó kapcsolatteremtő és kommunikációs képességekkel."

Ezek mindenképp kellenek, de szerintem ha nagyon erős fóbiád van nem túl jó, mert ha egy olyan ember jön hozzád akinek az a fóbiája van, mint neked nem biztos, hogy tudsz segíteni (bár ki tudja).

Hogy hivatalosan van -e kikötés nem tudom.

2014. febr. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezek a tulajdonságok megvannak bennem :) hát nem olyan erős fóbia, meg nem hiszem, hogy egy kriminálpszichológushoz fordulnának ilyen gonddal mások:) az agresszió hátrány, mert ha az, akkor el kellene kezdenem dolgozni az elnyomásán... :/
2014. febr. 10. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!