Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Pontosan mivel foglalkozik a...

Klau99 kérdése:

Pontosan mivel foglalkozik a kriminálpszichológus? Többi lent.

Figyelt kérdés
Még nem igazán tudom, hogy mi szeretnék lenni, de ez a foglalkozás most valahogy megtetszett, de szeretném tudni, hogy pontos mi a feladata,érdemes-e ezt a foglalkozást választani és hogy itt az országba mennyire van rá igény, jól keresnek-e és hogy mi kell hozzá?!Azt már olvastam, hogy sokat kell hozzá tanulni(8év)...

2013. szept. 17. 17:42
 1/6 anonim ***** válasza:
13%
Golyóálló A4-es papirlapokat csinál.
2013. szept. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi az értelmes válaszod ;)

Csak úgy sugározhat belőled az értelem-,-"

2013. szept. 17. 18:36
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Biztos jobban sugárzik belőlem mint belőled,hülyegyerek.
2013. szept. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne hidd :) én válaszoltam a kérdésre.

Utaltam egy közismert kriminálpszichológusra,aki a tévében azt tanácsolta hogy ha rádlőnek akkor tarts egy papirlapot magad elé,az eltériti a golyót.

Meg azt is mondta hogy sokan nem a lövésbe halnak bele hanem a szomorúságba,amiért meglőtték őket :D

S szerinte közvetlen szivlövéssel is több mint 5 percig tudsz még harcolni. (sok zombis filmet nézett)

Tehát sok okos dolgot lehet ott tanulni a 8 év alatt.

Persze sokaknak itt fingjuk nincs az egészről.

2013. szept. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 ZETAS ***** válasza:
100%

Figyeld Dr. Bilkei Pál fantasztikusnál fantasztikusabb megnyilvánulásait és rájössz, hogy mit csinál egy divat-kriminálpszichológus. :)


Amúgy a saját meghatározásomban: Kriminálpszichológus az a személy, aki a pszichológia eszközeivel tartós vagy ideiglenes, hirtelen fellépő motívumok (terrorizmus, szexuális szadizmus, aberráció, bosszúvágy stb.), bűnözési szándékok, személyes hajlamok, elkövetési módok feltárásával, valószínűsítésével, a folyamatban lévő és/vagy lezáratlan bűncselekményből fakadó károkat minimalizálja, a bűnelkövetők felderítésében részt vesz, a lezárt esetekből pedig pontosító konzekvenciákat von le és azokat a jövőbeli bűncselekmények kapcsán használni képes.

2013. szept. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A legutóbbi nagyon hasznos válasz volt, köszönöm szépen!
2018. ápr. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!