Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Gyanúsított bevallotta a...

Gyanúsított bevallotta a tettét, utána még keresnek e tanúkat?

Figyelt kérdés

Gyanúsított kihallgatása megtörtént , bevalott mindent , magára válallta .

Ezek után még tanúkat kereshetnek - e még ?!


2014. febr. 5. 13:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Sokszor megtörtént, hogy MÁS vállalta magára a bűncselekményt!

Hiába ismeri be valaki, az kevés!

2014. febr. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

De valóban ő volt . Bizonyítékokkal alátámasztva .


(onnan jött ez a kérdés , mert egy közeli ismerős tanúként lett beidézve és nem tudja miért , talán ezügyből kifolyólag ..?! )

2014. febr. 5. 13:13
 3/11 anonim ***** válasza:
bíróság előtt visszavonhatja ... szóval kevés a beismerés
2014. febr. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Igen. Sőt, olyanokat is szoktak nyomozni, aminek semmi köze az esethez.


Én pl. úgy jártam, hogy valótlan bejelentést tettem a saját telefonomról, (szerintük valótlan) és utána kihallgatták még apámat, anyámat, elmeorvoshoz küldtek 3-szor, házkutatást rendeztek, körözést adtak ki rám, szerintem figyeltek is, majd elítéltek 1 év próbára, 2 évre felfüggesztve. 5 évig tartott ezidáig és még csak felső fok van meg.


Azt mondtam, hogy lopják a benzint a rendőrautóból.

2014. febr. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Úristen ! Mik vannak !!!!
2014. febr. 5. 13:21
 6/11 anonim ***** válasza:

"Én pl. úgy jártam, hogy valótlan bejelentést tettem a saját telefonomról"


A valótlan bejelentés az egy szabálysértés. Ezért maximum egy kis pénzbírságot kasz a szabálysértési hatóságtól.


Ha a bíróság ítélt el akkor valami komoly bűncselekményt kellett elkövetned. Egy hatóság félrevezetése, ami viszont bűncselekmény nem egy kis dolog.


Igazán sokat kihagytál a történetedből!!!

2014. febr. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"Azt mondtam, hogy lopják a benzint a rendőrautóból"


Mindjárt gondolták, hogy nem vagy 100-as

2014. febr. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"ázkutatást rendeztek, körözést adtak ki rám"


Nem kis dolgokért szoktak házkutatni a rendőrök, körözni meg főleg nem.

2014. febr. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

""""""""valótlan bejelentés az egy szabálysértés.""""""""


Hatóság félrevezetésének kísérlete a vád-


Első elmeorvosi vizsgálatra elmentem, de nem tetszett. Ott csak ücsörögtem és amikor mondták hogy elmehetek, eljöttem. Ez a vizsgálatot az első tárgyalásom után rendelte el a bíróm, nem is értem miért, annyi volt, hogy nem jött el a kirendelt ügyvédem és emiatt elnapolta, majd hozta ezt a határozatot, hogy elmeszakértő vizsgáljon meg.


Aztán pár hónap múlva jöttek a rendőrök a házamhoz, hogy elvigyenek a második elmevizsgálatra. erről nem értesítettek előre, egy hétfői napon hajnalban csöngettek, Nem hitték el a nejemnek, hogy nem vagyok otthon és átkutatták a házat, hogy meggyőződjenek róla.


Ekkor kiadták rám a körözést


aztán jöttek sorba a tárgyalások, ahol megfenyegettek, hogy zárt osztályra kerülök egy hónapra, ha nem válaszolok az elmeorvosnak, ha nem működök vele együtt



ekkor az elmeszakérő, közölte a bíróval, hogy nem kíván megvizsgálni és véleményt írni sem, de a 67 ezret eltette, amit kifizetett a bíróság neki


ekkor igazoltattak véletlenül a közúton és a rendőr közölte, hogy körözés alatt állok


feltartóztattak és 2 óra múlva elkérték a telefonszámom és elengedtek


panaszt tettem a rendőrségen, ők válaszoltak, hogy köröztek és a bírómat kérdezzem miért, de semmit se mondott rá a bíróm


aztán jött egy levél, egy másik városban működő elmeszakérői vizsgálatra, ott 15 percet kérdezgettek és elengedtek


aztán volt az ítélethirdetéses tárgyalás, ahol elítéltek.


a bizonyíték ellenem, hogy a rendőr állítása szerint vallomása szerint, egy vele folytatott telefonbeszélgetés során, azt mondtam, hogy hogy kamu volt. Ezt a vallomását 4 hónappal utána tette, hogy a bejelentés volt Előtte 3 vallomása nyilatkozata, meghallgatása volt, ott nem említette, csak 4 hónap múlva, harmadszorra. hazudott.



Kb ennyi. jaaa anyámék kihallgatását kifelejtettem és azt is kifelejtettem, mi volt a rabosításon.

2014. febr. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
No, - én azóta is köztetek élek ám - bizony.
2014. febr. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!