Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hogy lehetek most már én a...

Hogy lehetek most már én a gyanúsított?

Figyelt kérdés

Nagy bajban vagyok.

Májusban eltűnt a bankkártyám,szeptemberben tettem feljelentést,mert akkor jött a banktól egy levél,hogy valaki kikérte tőlük az adataimat,mert állítólag én pénzt csaltam ki a Vaterán tőle.

Addig fel sem tűnt,hogy nincs meg,már a másikat használtam,és sms értesítőm se jött.

Kiderült az ATM felvételek alapján,hogy a volt szobatársam használta. Kihallgatáskor azt mondta,hogy én bíztam meg a pénzek levételével,és azt mondtam neki,hogy xy helyról fog napjában többször pénz érkezni,és míg vidéken vagyok(mert akkor ott voltam) vegye le az összeget.

ÉS ELHITTÉK NEKI!Így én lettem a gyanúsított.Ez hogy lehet???Mit tehetek most?Nem elég bizonyíték nekik hogy más használta a kártyám??



2014. jan. 10. 22:54
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

neki már volt egy ilyen csalása,még most emelnek ellene vádat.Ezt lesz-rták!

Ami állítólag ellenem szól:hogy soká jelentettem be az eltünést,az,hogy állítólag csak én adhattam meg a kódot,illetve hogy nem tudom igazolni miből volt pénzem.

2014. jan. 10. 22:59
 2/11 anonim ***** válasza:

ügyvéd! és majd ő megmondja, hogy mire kell hivatkozni, mit kell mondani.

Nem mindegy, hogy mennyi pénzről van szó, amivel nem tudsz elszámolni. Szüleidtől kaptad? Dolgoztál? Hát valahonnan csak volt az a pénz.

PIN kód fel volt írva valahova? Azt is mondhatod, hogy ellopta a szobatársad a kártyával együtt.

Miért nem tiltattad le a kártyádat? Ez tényleg nem életszerű.

Az pedig elég terhelő rá nézve, hogy már volt ilyen ügye.

Nekem így józan paraszti ésszel ezek jutottak eszembe. :)

2014. jan. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Apocalypse. válasza:
nekem józan paraszti ésszel az is furcsa gondolkodásra val, hogy ki az a marha aki a szobatársának odaadná a bankkártyáját, meg pin-jét?
2014. jan. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

nem volt felírva sehova:S

kaptam a szüleimtől.

Azt mondta,hogy amikor benyelte a gép a kártyát(és be volt öltözve),hogy én mondtam ezt neki,hogy nehogy valamivel meggyanúsítsák.Meg hogy én nem tudom milyen indokkal tiltattam le a kártyámat. Sajnos mindig tájékoztattam a nyomozás állásáról rendesen feltudott készülni.

A rendőrségen azt állította,hogy neki én nem ezeket a dolgokat mondtam,hanem egy teljesen más dolog miatt nyomoznak a kártyaügyében(azt hiszem azt hazudta,hogy én azt mondtam neki,hogy valaki leklónozta)De hogy hihették ezeket el???

2014. jan. 10. 23:09
 5/11 A kérdező kommentje:
Azt mondta a nyomozó,hogy ráakartam kenni,mert tudtam,hogy volt már egy ilyen ügye.
2014. jan. 10. 23:12
 6/11 anonim ***** válasza:
menj ügyvédhez, lehet drága lesz de ő tudja a megoldást
2014. jan. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nincs pénzem rá, a kirendelt meg le se tojja a fejem:S

De ezt hogy hihették el? Nagyon ügyesen felépítette,túl sok mindent tudott rólam amit fel is használt. Azt mondták bent,hogy az nem elég bizonyíték a visszaélésre így már,hogy őt is meghallgatták,hogy valójában visszaélés is történt. Ez így megy???

2014. jan. 10. 23:47
 8/11 A kérdező kommentje:
mármint az ATM felvétel nem elég bizonyíték. Rengeteg felé volt tartozásom,és azt mondta biztos erre kellett a pénz,amit ő 3 alkalommal egyben ideadott nekem-állítása szerint.
2014. jan. 11. 00:11
 9/11 anonim ***** válasza:

Milyen összegről van szó?


Egyébként tényleg fel van építve a sztori.... szóval ügyvédet ajánlanék, és próbálj vele egyezkedni, hogy majd részletekben fizetsz neki, vagy valami hasonló.

2014. jan. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

500.000ft-ot csalt Ő ki a kártyámra!

Azt mondta,hogy uzsorásoknak is tartoztam(tényleg sok fele volt tartozásom,de ilyeneknek nem)

és azt is elhitték.

Sajnos ront a helyzetemen,hogy hírdetéses portálokon egy ideg "hirdettem"magam...

De tényleg elég ennyi,hogy máris ne őt gyanúsítsák?Még akkor is ha van már egy ugyanilyen ügye?A rendőröknek az se tűnt fel,hogy azután ment engem feljelenteni(!!! rágalmazás vádjával) miután megtudta,hogy láttam róla az ATM felvételt. És az se,hogy mivel nem tudtam ,hogy csinálta ezeket, végig tudott a nyomozás állásáról.(volt ideje kitalálnia mindent) A facebook beszélgetéseinkre nem kíváncsiak.

Ez nonszensz,hogy neki hisznek!!!

2014. jan. 11. 11:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!