Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hogy lehetek most már én a...

Hogy lehetek most már én a gyanúsított?

Figyelt kérdés

Nagy bajban vagyok.

Májusban eltűnt a bankkártyám,szeptemberben tettem feljelentést,mert akkor jött a banktól egy levél,hogy valaki kikérte tőlük az adataimat,mert állítólag én pénzt csaltam ki a Vaterán tőle.

Addig fel sem tűnt,hogy nincs meg,már a másikat használtam,és sms értesítőm se jött.

Kiderült az ATM felvételek alapján,hogy a volt szobatársam használta. Kihallgatáskor azt mondta,hogy én bíztam meg a pénzek levételével,és azt mondtam neki,hogy xy helyról fog napjában többször pénz érkezni,és míg vidéken vagyok(mert akkor ott voltam) vegye le az összeget.

ÉS ELHITTÉK NEKI!Így én lettem a gyanúsított.Ez hogy lehet???Mit tehetek most?Nem elég bizonyíték nekik hogy más használta a kártyám??



2014. jan. 10. 22:54
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
A pin kódot nem lehet kitalálni! Ha nem használtad a kártyát, akkor nem fogja senki elhinni hogy a pinkódot sem adtad ki...
2014. jan. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!