Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mi kell ahhoz, hogy rendőr...

Mi kell ahhoz, hogy rendőr lehessek?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy mit kezdjek az életemmel és most a rendőrségen gondolkodom. Kiskoromban is az akartam lenni, elfelejtődött és most megint előjött. Jelenleg vendéglátás szakra járok de gondolom úgyis van valami képzés vagy valami. Ha meglesz az érettségim lehet, hogy megpróbálnám. Első kérdésem az, hogy ezt hol tehetem meg? Az érettségi mindegy, hogy milyenre sikerül, vagy jól kell teljesíteni? Mik számítanak kizáró oknak? Egy szívritmuszavar amit katéteres kezeléssel megszüntettek, már lehet kizáró ok? Nincs semmilyen tünetem. Írnátok nekem pár dolgot amit nem árt tudni?

16/L


A legjobb az lenne, ha lenne közöttetek egy rendőr aki ráér, és szánna rám egy kis időt!



2013. ápr. 16. 16:47
 1/3 szokratesz ***** válasza:

Szerintem amilyen szarban van a rendőrség még akkor is felvesznek ha hiányzik mindkét lábad.

De én nem javaslom.Én voltam majd 20 évig. Amikor felszereltem, abban a hitben tettem, hogy majd üldözöm a bünt meg stb. De aztán pár év alatt rá kellett jöjjek, hogy a rendőrségnek nem sok köze van a bűn úldözéséhez. Inkább csak a statisztikák gyártásához. Az akkor is a mai vezetőség is azt hiszi akkor dolgozik jól egfy rendőr ha naponta x számú intézkedést generál. Ha van esemény ha nincs. Mdert ha van akkor még nincs probléma csak amikor nincs esemény és keres egyet akkor van. Én sosem tudtam azonosulni ezekkel a nézetekkel, meg azzal, hogy szolgálatban elviszek valakit vérévtelre majd szolgálat után begurítom a sört és hazamegyek a kocsimmal. Na ezek miatt (is) nagon megutáltam. Meg a sok éjszakázás, meg a rendszertelen munkarend, meg a sok agyhalott fönök.....

Lányként még nehezebbre számíts.

Ha vendéglátásban tanulsz most akkor nem értem ezt az orientációt. Az egy jó szakma, főleg külföldön elég szépen megélhetsz belőle.

Na de nem agitállak majd eldöntöd.

Én a NEMre szavazok.

2013. ápr. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Hát azért gondolkozom rajta mert utálom a vendéglátást. Egyáltalán nem vonz.
2013. ápr. 16. 20:03
 3/3 Hyper26 ***** válasza:

Majd ra fogsz jonni xy evesen hogy mekkora hibat kovettel el ha otthagyod a vendeglatast.termeszetesen nem akkor jarsz jol hogyha itt melozol hanem hogyha nemetorszagba megkeresed a 2000-2200 € plussz jattttt akkor majd emlekezz rank hogy mit irtunk mi neked.tisztan megkeresed akkor a 700 e ft ot.vegulis ne vonzzon teged a vendeglatas.fiatal vagy meg majd rajossz hogy mi a tuti.


26/F

2013. ápr. 17. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!