Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mit szóltok Krémer Ferenc...

Mit szóltok Krémer Ferenc szociológus kijelentéseihez a rendőrséggel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

"a rendőrség nem erőszak szervezet" (a világon)

"a rendőrnek az eredményeit nem a fizikai erejével kell hogy elérje, hanem az eszével..... a szakmai tudásával, a kommunikációs képességével"

"az új képzésben(rendőrképzés) egyre jobban militarizálják a rendőrséget"

http://www.youtube.com/watch?v=_TB7JVZ1h9I



#rendőrség #rendszer #szociológus #militarizálás #militáns rendőrség
2013. ápr. 15. 11:09
1 2
 11/13 ZETAS ***** válasza:

1: Valóban nem az

2: Ez is rendben van, bár néha kell fogócskázni és birkózni a nehezebb esetekkel

3: Ez hülyeség. A rendőrség a kb. 100 éve a hadseregből átemelt felépítése a mai napig jelen van. 30 éve még volt politikai elhárítás, most van EU konform Terror elhárítás.

Inkább kezd ellangyosodni az egész... olyan lesz lassan, mint valami állami hivatal sok-sok láthatósági mellényes csinovnyikkal.

2013. ápr. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Én jó tanuló voltam, közgazdásznak mentem.

Bár ne tettem volna és mentem volna rendőrnek. Most biztos munkám lenne...ehelyett munkanélküli vagyok.

2013. ápr. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 sni ***** válasza:
A kollégám elvégezte kitűnőre a jogi egyetemet! mivel sz@rt se tudott vele kezdeni, visszajött a rendőrséghez! Hát lehet fikázni a rendőröket, de inkább ezt csinálom, minthogy diplomás árufeltöltő legyek a TESCO-ban :) A kettő meg ott függött össze, hogy a kedves előadó egy olyan hallgatóságot is felelőssé tett a holokausztért, akiknek még a szülei is gyerekek voltak akkor, annak az elmeállapota is erősen megkérdőjelezhető, nemhogy a kijelentései! Mindenki azt akar elhinni ezekből, amit akar, ezen nem lehet, és nem is akarnék változtatni!
2013. ápr. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!