Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha tudok olyan dolgot szélsősé...

Ha tudok olyan dolgot szélsőségesekről, mint a gárdisták, hogy valami rosszat akarnak csinálni és szólok a rendőröknek, akkor nem fogják kiadni a nevemet? Hallottam, hogy ha jót mondok akkor pénzt is szokott adni a rendőrség igaz?

Figyelt kérdés

2013. márc. 5. 17:02
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Az ilyen embernek, mindnek az anyjába szakadhatott volna a feje.
2013. márc. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Szélsőséges gárdisták? Roma gárda?
2013. márc. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Nem értem mi ez a gárda-para. Én sem szimpatizálok velük, de még nem hallottam egyszer sem, hogy követtek volna el bűncselekményt.
2013. márc. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Én meg csak azt hallom, meg látom, hogy ugyanúgy bűncselekményeket követnek el, mint a cigányok. Csak éppen nem öregeket vernek meg.
2013. márc. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Roma gárda?


Azok is éppúgy felnyomják egymást:-)

2013. márc. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
A cigányok között is mindig van besúgó
2013. márc. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Cigányokról nem tudsz ilyet????
2013. márc. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
Nem adnak pénzt, és a neved is csak egy darabig lesz titok. Ha komolyabb elbírálás alá kerül a dolog, akkor tanuként el kell mondanod amit tudsz. Szemtől szemben. Vállalod? Akkor hajrá!
2013. márc. 7. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
Semmi olyat nem tesz a Magyar Gárda, amiről te tudhatsz! Főleg, hogy elvileg hivatalosan nincsenek is. Bezzeg a cigány gárdát nem tiltották be. Mindennek eljön az ideje.. Inkább menj el dolgozni, ha pénzt akarsz!
2013. márc. 7. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Soha nem fognak szembesíteni. Működik a tanúvédelem keményen.

Tudjuk milyen emberekből álltak a nagy gárda. Sokan még mindig annak tartják magukat. De hát közöttük is vannak besúgok:-) A sok butát úgy is megvezetik.

2013. márc. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!