Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha tudok olyan dolgot szélsősé...

Ha tudok olyan dolgot szélsőségesekről, mint a gárdisták, hogy valami rosszat akarnak csinálni és szólok a rendőröknek, akkor nem fogják kiadni a nevemet? Hallottam, hogy ha jót mondok akkor pénzt is szokott adni a rendőrség igaz?

Figyelt kérdés

2013. márc. 5. 17:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
64%
Végre egy vamzer.
2013. márc. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
98%
Édesanyád tudja mekkora besúgó vagy? Ha nem, szívesen felvilágosítom.
2013. márc. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
0%

Én úgy tudom adnak pénzt. Az biztos, hogy nem adják ki a nevedet. Telefonon is beszólhatsz. De jobban jársz, ha magad mész be, mert ilyenért biztos fizetnek ha jó.

Habár ezek szerintem egymást is felnyomják pár fillérért.:-)

2013. márc. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Pénzt nem fogsz kapni és hitelt érdemlő dolgot kell mondanod, tán még a bizonyíték sem árt, mert ha azt mondod,hogy a Pista azt mondta,hogy ez meg az lesz akkor azt mondják,hogy köszönik szépen elég is volt.

Egyébként meg ha nem mészárlásra készülnek akkor nem nagyon fognak tenni ellenük.

2013. márc. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Ráadásul pénzért? Ilyenkor nem szégyelled magad?
2013. márc. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen pénzt nem adnak.
2013. márc. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
82%
Csak az ilyen lelkületű embereket kellene ebből az országból kitoloncolni, és rögtön más élet lenne itt.
2013. márc. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
30%

Igen létezik információ vásárlás. Még kis dolgokban is! Erre külön keret van, amit EL KELL költeni. Tehát minden apróságra is fizetnek egyes helyeken.

A többi hozzászólónak üzenem, hogy legalább van egy értelmes ember, aki nem hagy bizonyos dolgokat szó nélkül, még ha kis dologról is van szó. Persze ha reggelre összetörik a kocsitokat, megvernek vagy kirabolnak egyből a rendőrség a hibás. Itt meg írjátok, hogy "besúgó".

2013. márc. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
23%

Elég sok hasonló mentalitású ember írogat itt, mert egyből védik a gárdát:-)


Had hulljon a férgese, nehogy már szabadon garázdálkodjanak azzal az alacsony intelligenciájukkal. És még ők vannak felháborodva??? :-) Ez már tényleg vicc és a sötétség legalja. Már megint az emberek és a rendőrök a rosszak, mert hááááát nem engedik őket rongálni meg bűnözni....

2013. márc. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

"A többi hozzászólónak üzenem, hogy legalább van egy értelmes ember, aki nem hagy bizonyos dolgokat szó nélkül, "


Jaja. Ritka értelmes ember. Én is meg akartam dicsérni. xD

2013. márc. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!