Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rendőr sztorik?

Rendőr sztorik?

Figyelt kérdés
ami veletek történt ismerős stb...nem pont arra gondolok ami vicces...intézkedések ilyesmi....volt rajtatok bilincs?miylen érzés volt? :D
2012. okt. 15. 19:42
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
gondolom mosdóban pöppet összeverték :D
2012. okt. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
valószínű :D úgy kellett neki :D
2012. okt. 16. 15:01
 13/21 anonim ***** válasza:
0%

Volt velük ügyem,

bilincs is volt rajtam,

nem volt jó érzés,

tulajdon elleni szab sértés-ért.

...hogy r@hadjanak meg.

2012. okt. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
56%
Tíz éve volt kb., hogy anyukámmal mentünk valahová kocsival, és anyu rosszul parkolt. Értsd kijelölt parkolóban, de nem állt be rendesen. Tény, hogy a mi hibánk volt, nem vettük észre, nincs mit ragozni ezen. Mire visszaértünk már ott állt egy 50 körüli rendőr, hogy megbüntet minket: hozzáteszem, már látványilag se tűnt túl intelligensnek, de aztán megszólalt: "kilóg az autó seg.ge"...Tény, hogy igaza volt, de szó szerint ezt mondta, a mai napig emlékszem, ami azért tényleg elég gáz ez tanult iskolázott ember szájából, aki ráadásul hivatalból jár el, és a foglalkozása is egyfajta erkölcsi tartást feltételez...
2012. okt. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
tudod: mindenki rendőrnek tanul, csak van aki tovább megy
2012. okt. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
13-as mit tettél?
2012. okt. 16. 17:36
 17/21 A kérdező kommentje:
egyébként nem is volt gey durvább esetem velük....a végén rám is került bilincs és el is vittek....:D :D pedig lány vagyok és fiatal :D
2012. okt. 16. 21:22
 18/21 anonim ***** válasza:
miért, kérdező? mit csináltál?
2012. okt. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

kicsit bonyolult a lényeg hogy nem én voltama hibás ostobák jöttek ki xD

egy faszi nekem jött és elkezdett ordibálni este hogy mért mentem neki és lökdösött hát ittam előtte 2-3 sört (de ettől én nem leszek részeg nem árt egyáltalán meg)...a lényeg több se kellett hát megvédtem magam és visszalöktem...az meg csak ordibált meg hasba vágott...egy buta kihívta a rendőröket a faszi meg elő adta magát hogy én rátámadtam....igazoltattak átnézték a ruhám meg ugye különhívtak.ELmondtam hogy hasbaütött és ő kezdte...Erre bemérgett és köpködött én meg csak odébb léptem volna a rendőr megfogta a karom reflexből kihúztam(rántottam) a kezéből.A zsaru erre a tarkómnál fogva a kocsihoz rántott és mint valami szemét bűnözőt megbilincselt de gy hogy rohadtul fájt nagyon szorított. DE ezt úgy ám hogy közbe a tarkóm fogta és a kocsinak nyomta...

2012. okt. 19. 16:55
 20/21 A kérdező kommentje:
az persze még hozzá számít hogy én 55 kg vagyok kb 16 éves a faszi meg kb 70-90 között kg és 25-30 éves....most ez egyszerűen beteg xD
2012. okt. 19. 16:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!