Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A fogyasztóvédelmi főfelügyelő...

A fogyasztóvédelmi főfelügyelőség foglalkozna ezzel az üggyel?

2012. szept. 23. 18:32
 1/3 Shai-Hulud ***** válasza:

Nem foglalkozna.

Ez két magánszemély közötti szerződés volt.

Maximum polgári pert indíthatsz.

De szerintem nincs értelme.

Tényleg igaza volt a (valamelyik) válaszolónak, zsákbamacskát vettél... És így jártál.

2012. szept. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is jártam így nemrég vaterán, csak anyni volt írva a pólóról, hogy használt, de hibátlan. A fotón jól nézett ki. A valóságban egy agyonhasznált, szétmosott vackot kaptam, kidobtam, Igy jártam, mondjuk nekem "csak" 3000 Ft-om bánta.

Megjegyzem Otto katalógusból való rendeléssel is jártam így: fotón szép volt, valóságban kuka lett belőle.Pedig ez még csak nem is volt használt.

2012. szept. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Még mindig én vagyok az aki a zsákbamacskát mondta, és akivel privátozol.

Értsd meg, hogy nem történt törvénytelen. Te vettél egy csomag ruhát, ami foltos, használt, fel volt tüntetve a hirdetésnél.

Megkaptad, azért az árért ami meg volt beszélve, olyan minőségben, mint ami le volt írva!

Tudom, hogy nagy pénz, de ez ilyen játék, ha valaki látatlanba vásárol.

Például: Felteszek egy hirdetést, hogy 20db férfi póló eladó, hibátlan állapotban, és rakok fel képet is, 30.000Ft.

Majd teljesen törvényesen küldenék egy 20*20cm-es zsákban új férfi játékbabaruhát. Írtam én, hogy mekkora a zsák mérete? Mekkora a pólók mérete? Igazat írtam? Megvetted?

2012. szept. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!