Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ártstlanul mit sem tudva...

Ártstlanul mit sem tudva gyanúsítani? (bővebben lennt)

Figyelt kérdés
Férjem ma kapott egy levelet, idézést a rendőrségtől, hogy, mint gyanúsítottat kihallgatásra hívják. Semmit nem tett, semmiben nem vett részt, semmit nem látott, mégcsak azt sem tudjuk miről van szó, akkor mégis mi lehet ez az egész, miért gyanúsított, ha nem tett semmit? Mik a kilátásaink így? Annyira ideges vagyok és félek:(
2012. szept. 17. 13:05
1 2
 11/19 Antimod ***** válasza:

"Ha igazolni tudja, hogy nem ö volt"


Inkább azt kellene bebizonyítani, hogy ő volt. Ráadásul "megalapozott gyanút" tettenérés során szoktak mondani.

2012. szept. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Férjem nem tett semmit, ez egyértelmű, szinte éjjel-nappal dolgozik, ha meg éppen nem akkor velem és a lányunkkal van, szóval ez nem kérdés.
2012. szept. 17. 13:46
 13/19 anonim ***** válasza:
Lehet névazonosság.Vigyétek a személyes iratait,hogy kétséget kizáróan tisztázhassátok,ha csak félreértésről van szó.
2012. szept. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Hát nem tudok már mire gondolni, de rettentő ideges vagyok és nagyon félek:(
2012. szept. 17. 13:51
 15/19 anonim ***** válasza:
majd írd meg mi volt, kíváncsi vagyok.
2012. szept. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
24.én kell mennie csak, de megírom majd.
2012. szept. 17. 15:33
 17/19 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltál hogy előtted titkol el valamit?
2012. szept. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Nem, ez kizárt, sosem volt semmilyen titkunk egymás előtt semmilyen témában sem.
2012. szept. 17. 16:18
 19/19 anonim ***** válasza:
Lehet összekeverték egy ugyanolyan nevű emberrel. Ismerősömet is behívták egyszer sikkasztás miatt. Először kemények voltak vele, de amikor látták hogy semmit se tud az ügyről és értetlenül ül ott, nem kínozták tovább kérdésekkel:) Direkt nem mondják meg előre pontosan miről van szó, hogy az illető ne tudjon hazugságokat kitalálni,elrendezni egy álalibit stb... vagy lehet hogy a nyomozás menete miatt se mondhatnak előre semmit. Ne aggódj, nem lesz semmi gond, főleg ha a bűncselekmény időpontjában a férjed dolgozott és az összes munkatársa, munkahelyi kamera, aznap küldött munkahelyi mailek stb... tudják igazolni.
2012. okt. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!