Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rendőrök! Ti mennyire értetek...

Rendőrök! Ti mennyire értetek a pirotechnikához, mert tudom a fegyverhez igen, de a pirotechnikához mennyire?

Figyelt kérdés

Ugyanis,ha pl van augusztus 20-án a tüzijáték,a pirotechnikusok telepítenek,csinálják a munkájukat,de a rendőrség megy és ellenőríz.

A rendőrség ért/otthon van a pirotechnikai szakban és tudják,hogy ,hogy néz ki egy tüzijáték rakéta,vagy ők csak a fegyverhez értenek a pirotechnikához nem kell érteniük,mert az más szak.


Tűzszerész szeretnék lenni,17 éves vagyok,és ezért érdekel.

Hol tudok jelentkezni Tűzszerésznek?



2012. szept. 12. 12:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem a rendőrség megy ellenőrizni hanem a tűzszerészet.Tűzoltóságot keresed szerintem.
2012. szept. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de a rendőrség.
2012. szept. 12. 12:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Az orvosi műhibákat is a rendőrség vizsgálja. Pedig nem is orvosok. Sőt a sikkasztásos-gazdasági bűncselekményeket is.
2012. szept. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Semennyire. Mért kéne érteniük hozzá?
2012. szept. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A Honvédségnél képeznek ki tűzszerésznek.
2012. szept. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Öregem, ha tűzszerész akarsz lenni, miért érdekel ki megy ellenörizni? Félsz a jardoktol? Majd szilveszterkor jelentkezz tűzszerésznek.
2012. szept. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!