Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Kihez fordulhatnánk?

Kihez fordulhatnánk?

Figyelt kérdés

Óriási problémával nézünk szembe egy nagyváros közepén. 6 éve lakok ebben a városban,sok mocskos dolgot láttam már de ilyet még nem. Gyakorlatilag félünk elhagyni egy társasházat a város kellős közepén. Kb. 2 hónappal ezelőtt egy 8-10 csoportos banda szokott ide a ház alatt lévő kocsmába. A probléma annyiból áll,hogy már korán reggel idejönnek egy autóval,hangoskodnak,trágár szavakkal dobálóznak,fenyegetőznek és förtelmes mocskot hagynak maguk után. Szólni persze nem lehet nekik,hiszen a városban nagyon jól ismerik ezt a bandát hogy mire képesek,miből élnek. (drog)

Az alattunk lévő kocsmában mára már nyílvánvalóvá vált,hogy droggal kereskednek (erre több bizonyítékunk is van illetve a rendőrség ezt PONTOSAN TUDJA) azonban többszöri bejelentés ellenére sem történik az égvilágon semmi. Hívtam őket telefonon,írtunk levelet mind a városi mind a megyei RFK-nak,Önkormányzatnak de a helyzet csak nem változik. Aztán utána esett le,hogy persze hogy nem változik...ezek haveri kapcsolatban vannak a rendőrséggel. (Erre is van bizonyítékunk).

A ház előtt parkoló autókra rákönyökölnek,rádőlnek,összekarcolják azokat. Mára már az autoinkat is 200m-rel odébb parkoljuk le. A szomszéd lépcsőházban élő idős házaspár tegnap takarított a ház előtt és közben felkavarták a port. Mire az egyik odament és elkezdte fenyegetni a hölgyet,szidalmazta,stb. A férje megpróbálta lenyugtatni,mire leütötték azt. Ekkor is szóltunk a rendőrségnek,10 percen belül itt vannak...azóta is jönnek.


A környéken van 2 iskola,melyből a gyerekek kapásból a kocsma mellett lévő buszmegállóhóz jönnek százával. A háztól 20 méterre lévő játszótérről már nem is beszélve.


Még kismillió csibészséget csináltak itt (prostik futtatása,drog kereskedés,verekedés) de mire mind leírnám valószínűleg elkopna a billentyűzetem.


Tehát kérdés: Ha egyik erre szakosodott rendvédelmi szerv sem tud/akar mit tenni a dologgal,mégis ki a franchoz forduljunk?


2012. szept. 9. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán az ENSZ főtitkárához? De ez csak a vicc volt. Hát meg lehet próbálni magasabb rendőri szervekhez, Belügyminisztériumhoz, országgyűlési képviselőhöz, párthoz, sajtóhoz, TV 2-höz stb. fordulni. Csak hát az a baj, hogy minden ellenkező propaganda ellenére ez az ország az ilyen bűnös összefonódásokra épül, ezért nem valószínű, hogy tál messzire lehet eljutni.
2012. szept. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
magyar vagy cigány gárda, jobb ötletem nincs
2012. szept. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
MP, vagy belső ügyosztály, ORFK, BM, helyi képviselő.
2012. szept. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ilyen esetekben sajnos már csak a Magyar Gárdához lehet fordulni, a rendőrség nem tesz semmit. A Gárda sok helyen szokott vonulni (hangsúlyozom, hogy vonulni, tehát nem törni-zúzni, randalírozni, mint ahogy egyesek megpróbálják beállítani), és ott akkor általában addig abbamaradnak az ilyen dolgok. Az persze megint más kérdés, hogy jön a balhé, a kisebbség elkezd hisztizni, hogy megfélemlítették őket (aha az nem számít, hogy ők félemlítették meg előtte évekig a lakosságot), majd jönnek a rendőrök, és akkor megy a médiában is a szokásos...

Bocs, kicsit elkalandoztam, de a lényeg, hogyha a rendőrségtől vársz segítséget, akkor arra várhatsz is...

2012. szept. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!