Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hol adjam le a talált táskát?

Hol adjam le a talált táskát?

Figyelt kérdés
Ma találtam egy kis táskát az utcánkban. Pár órán át figyeltem, de senki nem jött érte. Van benne 400 Ft meg egy személyi és egyéb papírok, amik nekem nem fontosak,de a gazdájának azok lehetnek. Egy idős bácsié. A rendőrségen adjam le, vagy pl vigyem el neki? A cím alapján kb 600 méterre lakik...
2009. júl. 26. 22:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
69%
Nagyon husi vagy...midnenki büszek itt rád:D
2009. júl. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nehogy elvidd neki és eszed ágába ne jusson hogy a rendőrségre vidd.Egy ismerősöm járt ugy hogy talált eggyet visszavitte megköszönte neki a néni aztán két hét se telt el és beidézték egy kihalgatásra mint vádlottat.Mivel a néni azt mondta hogy volt a tatyojába fél milko.Ezzel nagyon vigyázz az ismerősöm meguszta mert volt némi szerencsélye.Mi lessz ha neked nem lessz?
2009. júl. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!