Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Orrba vertem véletlenül egy...

Orrba vertem véletlenül egy cigót ha 8 napon túl gyógyuló sérülése van mit kaphatok?

Figyelt kérdés
2012. aug. 21. 22:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezért kell biztosra menni barátom.Nem 8 napozni kell ezekkel.
2012. aug. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Feljelentett a kormos? Mert ha nem, semmit.
2012. aug. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A haverja hívta a zsarukat én meg megvártam őket hogy ne hogy ne legyen belőle gond.Igazoltattak és azt mondták majd értesítenek.azt se tudom most mi van.
2012. aug. 21. 22:55
 4/8 anonim ***** válasza:

Haver vagy!!!

szereztél egy jó pillanatot,,,máskor se figyelj oda,,,tudod? csak "véletlenül"!!!

2012. aug. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kétlem, hogy nagyon buzgón sürgetnék a rendőrséget...

Nem azok a fajták, akik puszipajtások a zsarukkal :D

2012. aug. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 kilroy válasza:

Vagy pont ellenkezőleg, ilyenkor haver a rendőr is, csak neki legyen igaza, merthát őket támogatja az ország nagy emberei.

Nem igaz?

Vagy még arra figyelj, hogy nehogy 68-an menjenek feléd, mikor egyedül vagy, mert azt szokták.

Egyedül mind kussol, de többen már igazi golyóállóak.

2012. aug. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha eltört az orra az 8 napon túl gyógyuló sérülés, ekkor hivatalból indítanak eljárást.

Ha nincs törés, akkor csak magánindítványra (10 000 Ft illeték befizetése után) indul eljárás.

Egyik esetben se valószínű büntetés csak intézkedés (megrovás, próbára bocsátás).

2012. aug. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A kurucoktól még szobrot is kaphatsz. :)
2012. aug. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!